Co děláte dementi?

Neratovičtí fotbalisté vstoupili skvostně do nové sezony a po postupu v poháru (a dvou výhrách 4-1 v divizi) se chystají na velký fotbalový svátek - pohárový zápas s prvoligovou Duklou Praha. A protože jak sami na Facebooku píšou: ,,v rámci propagace jsme schopní udělat cokoliv,” lákají diváky i pomocí vtípků. Jako je třeba video, ve kterém uslyšíte nejen píseň popata, ale i větu z našeho titulku. Podívejte se sami!

Prvoligový celek zavítá do Neratovic po roce. Vloni místní fotbalisté pořádně před tisícovkou diváků zatápěli celku FK Teplice, aby nakonec podlehli 0-2. Jak se jim podaří letošní pohárový reparát s Duklou? Podívat se můžete na neratovickém stadionu sami - v pátek 28.8. od 17.00 hodin.

zdroj: youtube.com

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. cena lístku (Nepojedu, 17.8.2015 12:27:47) Odpovědět

  Letos se zbláznili a za vstup budou chtít stovku. Budou rádi za 600 diváků.

 2. dementi (Emerich Erdos, 26.8.2015 9:24:02) Odpovědět

  Správně měl titulek článku znít co děláte (dementi), popř. co děláte - dementi, tj. šlo o dementi zprávy nazvané "co děláte".

 3. dementi (Tomáš Malina (iSoutok.cz), 26.8.2015 11:07:31) Odpovědět

  Vážený pane Erdosi,
  vidím, že se stále máme ještě hdoně co učit :-).
  Hezký den!

 4. pravopis (Vráťa, 29.8.2015 8:47:52) Odpovědět

  Milí autoři či autore článků, stále máte sníženou známku z pravopisu. Když si přečtete titulek, mělo by se vám v mozku rozsvítit výstražné světélko. Cítíte, jak je titulek nesrozumitelný? Je to proto, že dementi znamená popřít něco, třeba zprávu. Dělat dementi je sice spojení neobvyklé, ale v dnešní době je možné cokoliv. Aby bylo zřejmé, že se jedná o oslovení, pak je nutné je oddělit čárkou. Tedy ne: "Co děláte dementi?", ale "Co děláte, dementi?" Možná by vám pomohlo vložit před dementy zájmeno vy. "Co děláte, vy dementi?" Pak by byla pomlka před oslovením naprosto zřetelná. Zdravím z Mělníka.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz