Dealeři pervitinu jsou v base

Před týdnem provedla policie na území okresu Mělník a následně i v samotném městě protidrogovou razii zaměřenou na distributory omamných látek. V poutech skončilo osm osob. Na případu pracovala policie šest měsíců. Nyní zlikvidovala síť delaerů pervitinu působící na Mělníku a v okolí.

Akční scéna se odehrála během úterního odpoledne (25.2.) na silnici Mělník - Slaný kousek za novým mostem u odbočky na Hořín. Zde bylo zásahovou jednotkou zastaveno vozidlo a na místě zadrženi pětatřicetiletý řidič a jeho třicetiletá spolujezdkyně. Policie u nich nalezna přes třicet dávek pervitinu.

Ve stejnou dobu proběhla razie v jednom z domů v obci Lužec nad Vltavou, kde byly zadrženi dva muži. Ihned následoval zásah na Mělníku, kdy došlo k zadržení zbývajících čtyřech osob a došlo zde k prohlídce dvou bytů a dvou vozidel. Zajištěny byly další desítky dávek drog a plynová pistole. Zda zadržení drogy pouze distribuovali, nebo drogy i vařily, je předmětem dalšího pátrání.

Podle vyjádření Policie ČR zadržení distribuovali drogy desítkám odběratelů, převážně na Mělnicku. Dva z osmi zadržených již byli dříve trestáni za majetkové delikty. Čtyři zadržení by měli putovat do věznice, čtyři budou vyšetřováni na svobodě. Úspěšná akce je dílem kriminalistů z Územního odboru Mělník. Před rokem a čtvrt zasahovali policisté v Libiši, o zásahu si můžete přečíst ZDE.

Zdroj: Policie ČR

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


balisety stop

Výkop

Kolo první - zastupitelstvo

Kolo druhé - mediální (Mělnický deník) (iDnes.cz)

Kolo třetí - kolik stálo dopravní značení na Pražské

Kolo čtvrté - Za co může policie a za co město?

Kolo páté - konec balisetů?

Kontakt

iSoutok.cz