Glosy 30. týdne

Chcete pivo zdarma? Nechte se chytit dopravní policií. O servírce, která přepadla sama sebe. Mělník se dostal do televize - staví se zde benzínka, podle kraje bez platného povolení. Malá hrdinka v Kralupech zachránila dědu. A o splněném fotbalovém snu v Neratovicích.

policie mělník

rexo.cz

Policejní kluci v akci

Dopravní policisté na Mělnicku opět rozdávají řidičům, kteří ,,nenadýchají” pivo zdarma. Nealkoholické. Tedy přesněji řečeno pivo s velmi malým obsahem alkoholu, protože většina ,,nealko” piv v sobě přeci jen malé množství alkoholu má. Zda se chystá podobná odměna pro řidiče, kteří usednou za volant a nejsou pod vlivem drog, není ve článku uvedeno. Určitě by ale balíček trávy s velmi malým obsahem THC pro řidiče, kteří nebyli zdrogovaní, velmi vylepšil obraz policistů u mládeže…

http://melnicky.denik.cz/zpravy_region/soferi-od-melnickych-policistu-odjizdeli-s-pivem-bez-alkoholu-20140721.html

Přepadla sama sebe

Servírka si vymyslela přepadení a krádež několika desítek tisích korun z kasy. Popis události je docela humorný: ,,Servírka však nepočítala s tím, že všechno, co se v podniku děje, zaznamenává kamera. Podle mluvčí středočeské policie Markéty Johnové bylo záhy jasné, že žena lže. Záznam z kamery ukázal, že žena začala rozhazováním židlí po restauraci. Když udělala v místnosti nepořádek, sama se záměrně uhodila do hlavy o zárubeň dveří. „Pak si lehla pod stůl a po chvíli ztratila vědomí. Když se probrala, zavolala si záchranku," uvedla Markéta Johnová.”

Tak tohle video by mohlo být hitem!

zdroj: http://melnicky.denik.cz/zlociny-a-soudy/zena-si-prepadeni-vymyslela-kvuli-dluhum-20140703.html

Mělník opět v televizi

Česká televize zveřejnila reportáž o protestech obyvatel Mělníka proti stavbě benzinové stanice a stanice technické kontroly pro nákladní vozidla. Vtipné je, že podle krajského úřadu nemá investor platné stavební povolení k napojení na hlavní silnici, protože je propadlé. Mělnický stavební úřad i odbor životního prostředí stavbu schválil, pravděpodobně se tak stalo v roce 2010. Jedná se o areál bývalého Mefritu. Podnikatel považuje stížnosti obyvatel za konkurenční boj.

Reportáž naleznete zde: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/280373-kvuli-nove-stk-se-melnicti-obavaji-privalu-dalsich-kamionu/

Kralupy plné hrdinů?

Je to pár měsíců, co se skvěle zachoval krlaupský hasič a zabránil velkému požáru v kralupské školce. Nyní osmiletá (!!!) školačka zachránila život svému dědovi. Ten uklouzl na procházce, spadl ze srázu a zůstal nehybně ležet. Dívenka vyrazila na cyklostezku pro pomoc, zastavila cyklistu a ten přivolal pomoc. Skvělé. Prostě skvělé!

Drama také v Neratovicích

Drama se odehrává i v Neratovicích. Titulní stránka městského webu hlásá, že se ztratil pětiletý Baryk. Plemeno: směska. Barva: světle hnědá až plavá. Pohlaví: samec. Velikost: malá. Pokud byste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte prosím na tel. číslo  736 506 498 nebo napište na email martahronikova@seznam.cz.

Fotbalisté Neratovic si splní sen

Celé generaci se nic takového nepovedlo. Až teď. Neratovice čeká po dlouhém půstu fotbalový svátek. Na památné bitvy s Olomoucí, Spartou z přelomu tisíciletí navážou místní divizní fotbalisté soubojem s prvoligovými Teplicemi. V sobotu totiž vyřadili ještě na jaře druholigový Vltavín a v poháru se 13. srpna od 17 hodin postaví přednímu ligovému celku, jehož dres dlouho oblékal neratovický odchovanec Pavel Verbíř. Trenér Kafka postup komentoval: ,,Řekl bych, že kvalitní soupeř, z něhož jsme zpočátku měli zbytečný respekt, byl v první půli lepší. Ve druhé části jsme se zlepšili a ligové Teplice jsou pro nás zaslouženou odměnou. Kluci si Teplice doslova vybojovali. Je to velký úspěch pro tuhle partu a tak se můžeme těšit na souboje Jína-Mahmutovič, Litsingi-Pajkrt, Radosta-Ljevakovič a mnohé další!!!”

Když už jsme u těch policistů…

Tak na závěr jeden o nich.

Potkají se dva policajti a jeden povídá druhému: ,,Od té doby, co se rozmohl AIDS pořád nosím kondom.”

,,Opravdu pořád?” Ptá se druhý.

,,No pořád ne, když čůrám nebo se miluju, tak si ho sundám.”

A tak pánbůh s vámi a vše zlé pryč, přátelé!

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. falešná hra (barms, 11.8.2014 22:28:37) Odpovědět

    Je neskutečné, že Dr.Mikeš starosta Mělníka v reportáži srdnatě hájí zájmy občanů Mělníka, přitom je on jedním z duchovních otců čerpací stanice na Malém spořilově. On jako vedoucí odboru životního prostředí dal tomuto projektu zelenou. Bez něj by tam ta čerpačka sotva stála. Je to od něj hodně falešná hra!!!


end is near

Kontakt

iSoutok.cz