Hlídejte si bonusy a výhody zdravotní pojišťovny

Zdravotní pojištění nás provází od narození do smrti. Na tuzemském trhu působí dnes sedm zdravotních pojišťoven a každá z nich nabízí svým pojištěncům výhody a bonusy. Chtěli byste příspěvek na permanentku do posilovny? Na zaplacení školy v přírodě pro dítě? Helmu na kolo? Vitamíny? Ročně můžete získat až 5.000,- korun…

Konkurenční prostředí přivedlo zdravotní pojišťovny ke snaze hýčkat si své klienty. Nejčastěji nabízejí preventivní zdravotní programy. V rámci prevence pak můžete požadovat i proplacení pohybových aktivit. Mezi ně patří například plavání, pravidelné cvičení, u některých pojišťoven pak do této kategorie patří i proplácení zmíněných chráničů nebo helem. Pokud se bojíte některé nemoci a chtěli byste se nechat preventivně očkovat, nabízejí zdravotní pojišťovny příspěvky až 1.500,- korun na očkování nehrazené z veřejného pojištění ročně.

Speciální programy mívají pojišťovny pro děti, pro maminky s dětmi, pro některé profesní skupiny (například řidiče) a pro seniory.

V rámci výhod nabízejí pojišťovny i slevy u svých partnerů. Například plavání v Aquaparku v Čestlicích může být pro pojištěnce levnější až o 30%. Podobných výhod jsou desítky.

Výhody a bonusy zdravotních pojišťoven naleznete na stránce, která se přímo srovnání nabídek zdravotních pojišťoven věnuje. Odkaz na stránku je pod článkem.

Pokud by Vám současná zdravotní pojišťovna nevyhovovala, můžete ji jednou ročně změnit. Změna je platná vždy k 1.1. následujícího roku. Návod, jak to udělat a na co si dát pozor, najdete na stránce rovněž.

www.zmenazdravotnipojistovny.cz

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz