Hvězdy vinobraní? Wohnout, UDG, Mig 21 a další!

Známe předběžný program Mělnického vinobraní 2014. Těšit se můžete na Mňágu a Žďorp, Toxique, Báru Hrzánovou, Krausberry, UDG, MIG 21, Wohnout nebo THE TAP TAP. Vinobraní se uskuteční poslední zářijový víkend (26.-28.9.)

Mělnické vinobraní 2014 mělo probíhat ve skromnějším stylu, tvůrci programu však v omezených podmínkách odvedli výbornou práci a na pódiu se tak vystřídají i kapely, která bývají často hlavním tahákem hudebních festivalů. Páteční večer bude patřit kapelám Toxique, Mňága a Ždorp a Fast Food Orchestra. Vstupenka na pátek stojí 80,- korun.

Sobota bude tradične lákat na hlavní hudební hvězdy vinobraní. V rámci country scény se představí Bára Hrzánová a Condurango, na pódiu jí vystřídá legenda bluesové scény Krausberry.

Hlavní hudební scéna ožije ve tři hodiny vystoupením kapely UDG, po ohňostroji, který bude tentokrát na Aušperku (19.45) zaplní po dvacáté hodině scénu MIG21. O desáté je vystřídají oblíení Wohnouti. Vstupenka pouze na sobotu stojí 100,- korun.

Poslední den vinobraní se největšímu zájmu publika bude zřejmě těšit dvacetičlenné hudební těleso THE TAP TAP. Nedělní vstupné činí 80,- korun. Vstupenka na všechny tři dny vinobraní stojí 150,- korun.

Celý předběžný program mělnického vinobraní 2014 si můžete přečíst ZDE.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz