Jahodárna Vraňany

Dobrá rada pro koupi jahod zní - kupte jen ty, které voní. Schválně si někdy zkuste koupit jahody v supermarketu a přivonět k nim. A pak si zajeďte pro ty do Vraňan. Anebo si tam toho kupte víc…

Jahodárna Vraňany

Zde se v jahodárně prodávají jahody, ovoce, zelenina a další dobroty.

Jahody z Vraňan jsou pojmem. Mimo jiné proto, že majitelé při pěstování nepoužívají chemii, ale přirozené nepřátele škůdců. Nakoupit si můžete jak sesbíráné (v době naší návštěvy 70,- korun/kilo, případně 90,- korun/kilo u výběrových) v košíčku (+ 20,- Kč za košík) nebo na táccích, tak se můžete pustit i do samosběru (40,- korun/kg). Což může být třeba pro děti i chvíli zábava. A za odměnu jim pak můžete v areálu jahodárny ukázat kachny a kozy, nebo je pustit na malé dětské hřiště.

Ale pozor, v jahodárně prodávají i další místní produkty. K dostání jsou například brambory, kedlubny, zelí, okurky, jablka, hrušky, od nedalekých výrobců pak mošty, vína, džemy, pečené čaje. K dostání jsou samozřejmě i keříčky jahod, rajčat a dalších sazenic.

Web jahodárny se všemi informacemi a otevírací dobou je zde: http://jahodarna-vranany.cz/

Facebook zde: https://cs-cz.facebook.com/jahodarna.hanc

Doprava do jahodárny je nejlepší autem (ze silnice Mělník - Slaný jsou umístěny ukazatele) nebo vlakem (zastávka Mlčechvosty).

Do rubriky regionální produkty rádi uvedeme informaci o každém kdo prodává místní produkty, které sami vyzkoušíme. Stačí, když se nám ozve sám, nebo nám dají tip naši čtenáři. Informace publikujeme zásadně jako neplacené, tedy na základě vlastní zkušenosti, inzerci do této rubriky nepřijímame.

jahody z Vraňan

Jahody z Vraňan.

v jahodárně

Zookoutek v jahodárně.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. okurky nakladacky (milan, 16.7.2015 21:38:35) Odpovědět | Zobrazit odpovědi

    dobry den jsou jiz v prodeji okurky nakladacky a prosim cenu dekuji preji krasny den

    1. Re: brambory rohlíčky (Radka Jouklová, 14.12.2016 16:08:55) Odpovědět

      Dobrý den mám dotaz nemáte brambory na salát tzv. rohlíčky?Děkuji Jouklová Radka


end is near

Kontakt

iSoutok.cz