Kácení lip, dopravní nehoda a rekonstrukce ulice obrazem

Po čase jsme pro vas opět vybrali zajímavá nová videa z Mělnicka. Uvidíte, jak se v Neratovicích kácely lípy, jak vypadala tragická nehoda kousek od Mělníka a také reportáž Kralupského televizního zpravodajství nazvanou ,,Dramatické chvilky rekonstrukce Mostní ulice.”

Téma rekonstrukce ulice vedoucí z neratovického náměstí, při které bylo pokáceno lipové stromořadí, je ve městě velmi živé. Zatím není možné soudit, jak bude ulice lidmi přijata po rekonstrukci, pohled na kácení desítky let starých lip však radostný opravdu není. Podívejte se na video, které na youtube umístil ,,Marek Neravobr.”

K tragické dopravní nehodě došlo před deseti dny na silnisi spojují Mělník s dálnicí D8. Po střetu auta, dodávky a motorky na místě zemřeli tři lidé a automobil i okolní travní porost skončil v plamenech. Díky policejnímu videu se můžete podívat, jak to po střetu na místě vypadalo a proč byla celá komunikace na čas uzavřena.

Z Kralup jsem vybrali video o rekonstrukci Mostní ulice v Kralupech. Rozhodně není tak dramatické, jak by napovídal jeho název, zajímavý je spíš stav stavby v době, kdy již měla být předána k užívání a zjevná nespokojenost s kvalitou některých provedených prací ze strany starosty města Petra Holečka. A jen tak mimochodem, stavba takto vypadala měsíc po původním termínu jejího dokončení… Autorem reportáže jei Kralupské televizní zpravodajství.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. ? (Občan, 3.8.2015 14:21:22) Odpovědět

  Sám sebe se táži, proč paní Spěváčková zde ještě neprovedla sofistikovanou analýzu kácení lipového stromořadí v Neratovicích...? Konečně se může vyjádřit k tématu a nic... :-D Pěkný den!

 2. ? (Tomáš Malina (iSoutok.cz), 3.8.2015 14:36:17) Odpovědět

  Vám to chybí? :-)

 3. ´ (Kamca z Nera, 4.8.2015 8:47:22) Odpovědět

  Proc to video kaceni lip autor odstranil? Lekl se? Je to divny! Bal se te firmy?

 4. 3 2 1 start (Adam, 4.8.2015 11:57:12) Odpovědět

  Tady bude flame jako prase! ;)

 5. ! (M.N., 4.8.2015 11:57:51) Odpovědět

  Autor videa nemá zájem, aby jeho video bylo sdíleno na stránce spojené jednou z politických stran, která je za nesmyslné zničení aleje spoluzodpovědná.

 6. škoda (Tomáš Malina (iSoutok.cz), 5.8.2015 7:20:08) Odpovědět

  Rozhodnutí autora videa mě velmi mrzí, obzvláště, pokud cítil uvedený důvod u našeho blogu, který je názorově otevřený. Ale Cimrmanovsky řečeno, to, že mě to mrzí je asi tak všechno, co s tím mohu dělat.
  PS: Jako nikoliv redakční, ale osobní názor dodávám, že video z kácení lípy muselo zanechat silný dojem v každém, kdo by si ho pustil a z toho důvodu je škoda, že jej autor odstranil.

 7. opravdu? (Mirda, 5.8.2015 18:03:20) Odpovědět

  Je mi líto, že vás mrzí rozhodnutí autora videa. Škoda že vás nemrzí spoluzodpovědnost vašich neratovických stranických kolegů z ODS na zničení aleje.

 8. opravdu (Tomáš Malina (iSoutok.cz), 5.8.2015 21:50:21) Odpovědět

  Opravdu si myslím, že video bylo cenné. A mohu Vás ujisit, že nejsem členem žádné strany (ani se zatím do žádné nechystám).

 9. uhýbáte (Mirda, 6.8.2015 12:22:10) Odpovědět

  Nemusíte být členem strany a přesto můžete být napojen na bývalé stranické kolegy. To se přece nevylučuje. Váš web je přece úzce spojený s ODS, nebo to chcete popřít?

 10. Ano (Tomáš Malina, 6.8.2015 12:31:37) Odpovědět

  Ano, to chci. Tento blog není úzce spojen s jakoukoliv stranou. Pokud nás budete číst dlouhodobě, sám se přesvědčíte. Ostatně i pokud půjdete do historie článků, naleznete řadu takových, za které není ODS ráda :-)

 11. Doplnění (Tomáš Malina, 6.8.2015 12:33:50) Odpovědět

  Ještě doplním, že dosud jsem ani členem žádné strany nebyl.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz