Kanalizace v Mlékojedech bude. Skeptikům navzdory.

Jakmile se objevila zpráva, že Neratovice byly vyřazeny z dotačního programu, který měl zajistit financování výstavby kanalizace v Mlékojedech, neratovičtí skeptici se ihned dali do kampaně proti vedení města. iSoutok již tehdy tvrdil, že zastupitelé mají výstavbu stále ve svých rukou. A jak se ukazuje, řešení opravdu existuje.

Město vsadilo na spolupráci s vodárnami, tedy na model, který byl uplatněn již při výstavbě kanalizace v Byškovicích. Investorem stavby by se mohly stát Vodárny Kladno - Mělník a město by se mohlo na financování investice finančně spolupodílet. Návrh, který projednají zastupitelé města zítra, počítá s výstavbou kanalizace v letech 2015 až 2016 s tím, že spoluúčast města by byla ve výši minimálně 40% (cca 13-14 milionů korun). V případě, že tento postup zastupitelé odsouhlasí, stavěla by se klasická kanalizace, bez domovních čistíren. Pokud se vedení města podaří rozumný návrh v zastupitelstvu prosadit, důvěryhodnost neratovických skeptiků dostane pěknou ťafku. A v Mlékojedech se v odpadovém hospodářství konečně posunou do současnosti...

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. skeptici vám leží v žaludku.... (Anna Spěváčková, 12.5.2015 22:55:04) Odpovědět

    Titulek: "Kanalizace v Mlékojedech bude". Vy to předem víte? Nebo se někdo z vás zúčastnil dvou
    supertajných schůzek neratovických koaličních zastupitelů, kde se údajně ukuly plány, jak se bude zítra hlasovat na zasedání zastupitelstva o sledovaných bodech programu?

  2. neležíme spíš skeptikům v žaudku my??? (Tomáš Malina (iSoutok.cz), 13.5.2015 13:01:06) Odpovědět

    Dobrý den,
    čistá logika rozumu velí, že pokud nejsou neratovičtí zastupitelé idioti, a já věřím, že nejsou, cestu k realizaci kanalizace naleznou. Obzvláště, když mají na stole návrh, který je velice rozumný. Nebo vy snad, pokud byste se těšila dostatečné důvěře voličů, byste pro realizaci kanalizace nehlasovala?


end is near

Kontakt

iSoutok.cz