Kdo bude kandidovat na Mělníku?

Mělnický úřad vyhověl dotazu naší redakce a zaslalo nám přehed všech kandidujících subjektů v podzimních volbách do zastupitelstva města. O přízeň voličů se bude ucházet 11 volebních stran. Které to budou?

 • Strana soukromníků České republiky
 • Mělničané
 • ČSSD
 • ANO 2011
 • KSČM
 • Mé Město
 • Radnice 2014
 • ODS
 • TOP09 s podporou nezávislých
 • KDU-ČSL a Strana zelených
 • RDS
Zdroj: Město Mělník

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Osa zla (Jirka, 12.8.2014 12:17:59) Odpovědět

  Takže hned minimálně šest, spíš sedm, přisluhovačů mikešovskoneumannovské osy zla. To nemůže dopadnout dobře. Chudák Mělník.

 2. Kdo je osa zla? (Petr, 13.8.2014 13:53:45) Odpovědět

  Můžete to vyjmenovat i s důvody, abych se orientoval?

 3. Naděje je (Tomáš, 13.8.2014 14:02:44) Odpovědět

  Ale naděje je, ne? Schweigstill by byl velmi dobrý starosta, co vidím na jeho vystoupeních na videích ze zastupitelstva, a má k sobě v TOP 09 schopný lidi s rozumem a nápadama a rozhledem, kterej nekončí na jedný straně u Labe a na druhý za chloumeckým lesem. Takže naděje je. A když budou lidi volit kandidátku TOP09 s podporou nezávislých, tak se ta klika zla k lizu nedostane, ne? Zelený zas pomohli zachránit lom v Kroupovci, co Mikeš s Neumannem tlačili na zasypání. Škoda, že skončil PRO Mělník, ale jejich voliči budou volit buď Zelený nebo TOP09, protože tyhle strany to s městem myslej dobře a někam to s ním chtěj dotáhnout. Osa zla na město prděla a dělala si vesměs jen svý věci, případně podpořila něčí iniciativu a pak slízla smetanu.

 4. Posedlost (Pepa Nosek, 14.8.2014 8:08:20) Odpovědět

  Vážení pánové Jirko a Tomáši,

  Vaše posedlost Mikešovsko Neumannovskou osou zla je úsměvná především v souvislosti s vyzdvihováním TOP 09 Mělník. Pana Schweigstilla a Tichotu považuji za největší levičáky v Mělníku, kteří nenávidí podnikatele a za poslední 4 roky kromě zákazu podnikání v hazardu, instalace klavíru a úklidu pár pneumatik před volbami, nic nepředvedli. Kéž by byli v TOP 09 lidé na vršku kandidátky, které bysme mohli považovat za chytré lidi s nápady a rozumem. Prosím, pomocte mi - s jakým chytrým nápadem příšel pan Schweigstill v posledních letech v zastupitelstvu? Kolik let už tam vlastně je a za jaké všechny strany? Pamatujete si snad jakýkoliv nápad, který by stál za zapamatování? Pan Mikeš je dobrý starosta a jeho kandidátka přináší lidi, kteří městu rozumí - určitě je to lepší volba.

 5. TOP 09 (Halbblut, 14.8.2014 13:51:19) Odpovědět

  Pepo nevím, zda trošku rozumíte politice, ale asi je Vám dobře známo , že TOP 09 byla celou dobu v opozici. Víte jak je těžké cokoliv prosadit z této pozice?Mne starosta zklamal svým odklonem od ČSSD, z jeho kroku cítím pouze politický kalkul!

 6. Unterwasserman (Bob, 14.8.2014 14:58:46) Odpovědět

  Starosta je hlavně podvodník už jenom svojí kandidaturou, když tvrdí a píše, že má trvalé bydliště na Mělníku, přitom trvale bydlí někde u Všetat a tahle adresa je jen účelovou habaďúrou. Tímhle to začíná...

 7. Naděje už pomalu umírá (Miloš, 14.8.2014 15:23:18) Odpovědět

  Na adresu pana starosty nemám co říct pozitivního. Top09 to jsou pořád jen samé výmluvy na to že jsou v opozici, ale spíš to vypadá na opozici bez vlastního názoru. Nejde jen o to něco prosadit, ale aspoň něco rozumného prezentovat. Sleduji dění na zastupitelstvu pravidelně a mám pocit, že Mělníku by nejvíce prospělo, kdyby většina současných zastupitelů už nikdy nekandidovala.

 8. Zastupitelé (Halbblut, 15.8.2014 10:24:05) Odpovědět

  Nemyslím si, že všichni zastupitelé jsou špatní. Vážím si těch , kteří vybojovali lepší podmínky pro prodej pozemků proti Podolské nemocnici a také ostře vystoupili proti prodeji horkovodu!

 9. Na Mělníku bude veselo (Martin Hrubý, 17.8.2014 15:27:19) Odpovědět

  Čekají nás na Mělníku určitě zajímavé komunální volby, mám k tomu jen několik poznámek:

  1.Jirka psal o mikešovskoneumannovské ose zla - já se těch sedmi přisluhovačů nemůžu dopočítat - kdo to tedy je?

  2. Tomáš vkládá veliké naděje do Schweigstilla - není poslední dobou nějaký málo viditelný? A co říkáte fámám, že už je s Mikešem domluvenej na spolupráci po volbách?

  3. Souhlas, že odklon Mikeše od ČSSD je z jeho strany dosti vypočítavý krok k zabezpečení vlastní budoucnosti - neříká se těmhle lidem prospěcháři?

  4. Základní problém Mělníku je, že Mikeš trvale žije ve Všetatech (Václavova 160) a na Mělník jen dojíždí. Myslím, že 4 roky s přespolním starostou stačí a teď by měl naše město vést někdo, kdo tu s námi skutečně žije.

 10. Opožděná reakce na příspěvek od Halbblut (Pepa Nosek, 17.8.2014 17:51:12) Odpovědět

  Přestože byla TOP09 čtyři roky v opozici, dokázala mnohé - připravila město Mělník o velkou část příjmů z výherních automatů, málem zhatila investorský plán na výstavbu domu pro nemocné Alzheimerovou nemocí, mají šéfa kontrolního výboru, měli šéfa dopravní komise, mají silné obsazení ve správní radě MEKUCu, atd... Z těchto pozic se dá jistě dělat více. V předcházejícím období byl pan Schweigstil radním města - pamatujete si něco zajímavého, co by prosadil? Jinak mi je tento pán ukradený a dál o něm psát nebudu. Pro orientaci doporučuji všem sledovat cirkusová čísla na on-line jednání zastupitelstva města.

 11. Zase zastánce hazardu? (M. Hrubý, 17.8.2014 19:12:46) Odpovědět

  Jestli díky zásahu TOP 09 byl na Mělníku omezen hazard tak je to jenom dobře. Ti lidé, co tam hrají a prohrávají své peníze si je totiž z 99% nevydělávají vlastní prací. Ale pokud jste měl na Mělníku nějaký ten forbes, tak chápu, že vás to omezení štve.

 12. Mně to připadá takto (Alena, 17.8.2014 19:22:34) Odpovědět

  Jsou tři osoby, které touží býti starostou a mají největší šanci se jím stát. Pro pana Mikeše je to jistě lepší, než být vedoucím odboru. Pro pana Schweigstila je to nutné pro uspokojení ega a pro pana Deliše vítaným přilepšením k důchodu. Navíc pan Deliš je příbuzný pana Paděli z TOPky, což zřejmě není náhodou - tak si vyberte! Na mě z toho jde mrazení.

 13. To bude jízda (Miloš, 17.8.2014 20:20:34) Odpovědět

  Aleno, s tím co jste napsala lze jen souhlasit. Otázkou je, jestli to s naším městem půjde z kopce rychle, nebo ještě rychleji.

 14. To je tedy výběr:-) (M. Hrubý, 17.8.2014 20:55:11) Odpovědět

  Tak jestli si mám vybrat z těchto tří pánů tak asi ten Schweigstill s přivřenýma očima: Mikeš ať si dělá starostu ve Všetatech, tady už toho pokazil dost, a o Delišovi se vůbec nic neví, krom toho, že v rozhovoru byl schopen jen kritizovat. Nenašel by se ještě někdo čtvrtý?

 15. Mikes elementarne (Petr, 17.8.2014 22:53:42) Odpovědět

  Pokud budeme premyslet o cloveku, ze jako nic nevime o programu atp. a budeme vychazet pouze z elementarnich informaci (priste muzeme napsat vice)

  - Mikes nebydli na Melniku. Trapas, ktery jde nejak maskovat, ale nepresvedcive.

  - Mikes se spojil s Neumannem po volbach. To nejde omluvit nicim. Vlasne kryje drivejsi spinu s minulych let.

  - Mikes si nechal tajemnika. Zasadni clovek na radnici. Pokud chci neco delat jinak, tak se musim zbavit techto lidi.

  - Mikes je pouze urednik ze zivotniho. Nedokazal nic vetsiho jako chlap v jeho veku.

  - Mikes se povozil na zaplavach. Pritom musel vedet, ze by tu behal Rath po hrazi, kdyby nemusel sedet v Litomericich. Porusovat reglementy/smernice pro krrizovy stab mu proslo pouze tady. Normalne o techto zalezitostech rozhodujici profici. U nas muze kecat i strejda vetrerinar s vlasnim nazorem, ktery se potom prohlasi za hrdinu.

  To se nezminujeme "praci" za posledni ctyri roky.
  P.

předchozí
1 | 2 následující

end is near

Kontakt

iSoutok.cz