Kralupští mají po ránu plavání zdarma

Kralupská sportovní s.r.o., která spravuje většinu kralupských sportovišť včetně letního koupaliště, se rozhodla zásadním způsobem podpořit ranní kondiční plavání, a proto je v Kralupech během letošního měsíce srpna mezi šestou až osmou hodinou ranní kondiční plavání na zkoušku zcela zdarma!

Každé pondělí až pátek je však třeba dorazit mezi šestou ráno a nejpozději po sedmé hodině vstoupit do bazénu. Zde se mohou kondiční plavci v takřka prázdném velkém bazénu věnovat obvyklým plaveckým disciplínám dle libosti, avšak nejpozději k osmé hodině dopolední musí všichni kondiční plavci velký bazén, respektive celý areál kralupského koupaliště, vždy definitivně opustit. Během sobot a nedělí se ranní kondiční plavání neprovozuje!

Na všechny plavce dohlíží kvalifikovaný plavčík nebo plavčice. Během rána probíhají na ostatních bazénech a dalších zařízeních koupaliště čistící a údržbářské práce, což může zapříčinit případná menší přístupová omezení k velkému bazénu. Kondičně plavat přicházejí studenti i veteráni. Ráno má tu výhodu, že velký bazén je takřka prázdný a plavci nemusí obeplouvat v bazénu jinak mnohdy postávající osoby.

V úterý 4. srpna jsme ve velkém bazénu po sedmé hodině napočítali dvanáct plavců a plavkyň. Podle slov většiny z nich si takto udržují svoji kondici již dlouhodobě. Mnozí jsou též členy místního plaveckého oddílu a klidné ráno jim maximálně vyhovuje! Studentům jde po ranní rozplavbě prý učení lépe do hlavy, manažeři si zase před horkým a povětšinou hektickým dnem u počítačů nebo notebooků rozhýbají své ztuhlé svaly.

Je jenom na Vás, zda-li srpnovou nabídku bezplatného ranního kondičního plavání ve všedních dnech od Kralupské sportovní dokážete aktivně využít. Pokud ne, můžete na tuto možnost upozornit členy své rodiny, přátele i známé. Stávající mimořádně teplé počasí je pro kondiční plavání pěkně po ránu totiž mimořádně vhodné! 

(mat)

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz