Kralupy budou neprůjezdné, na silnicích hrozí chaos

Toužebně očekávaná rekonstrukce průtahu městem přinese Kralupským na půl roku výrazná dopravní omezení. Nejhorší situace se očekává při úplném zavření mostu přes Vltavu. Termín, kdy oprava komunikace začne, zatím není znám.

Kralupští občané se po dlouhých letech dočkali a krajský úřad konečně vyšel městu vstříc s rekonstrukcí komunikace, která je krajským majetkem. Ještě nedávno bylo plánem kraje postavit obchvat města včetně nového přemostění, dosud ale zůstalo jen u papírových představ. Veškerá nákladní doprava tak stále projíždí centrem města a v exponovaných hodinách je průjezd Kralup podobnou záležitostí, jako průjezd centra Prahy. Kolony, čekání na semaforech a čoudící výfuky jsou na denním pořádku.

Během rekonstrukce ulic, která se rozdělí do třech etap, vybuduje město ze svých prostředků nový podchod u křižovatky „Na Františku“, kde budou současné přechody zrušeny. Opravy by se měly dočkat i chodníky u komunikací, které provede město. Krajský úřad v současné době vybírá dodavatelskou firmu, termín zahájení prací tak bohužel ještě není znám. 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz