Kralupy – retro a adrenalin

Před pár dny jsme se podívali, co zajímavého se na serveru youtube.com nachází v souvislosti s městem Mělník (článek najdete ZDE). Dnes jsme se zaměřili na Kralupy. Uvidíte hazardující mládež, retrozáběry města a možná přijde i Pohlreich ; - ).

Jako první na Vás po zadání slova „Kralupy“ do vyhledávacího řádku vyskočí video datované do léta roku 2012, kdy se skupina mladých lidí odhodlává ke skoku do Vltavy z oblouku lávky pro pěší. Napřed to vypadá, že ke skoku nedojde, nakonec ale do vody skočí všichni. A pak, že podobný paka najdete jen v Mostaru nebo někde v Itálii.

 

Mezi nejsledovanější videa, která se týkají Kralup nad Vltavou, patří jeden z dílů pořadu Ano šéfe se Zdeňkem Pohlreichem, který se natáčel v Kralupské restauraci Blue Note. Pokud jste do ní chodili jíst a máte slabý žaludek, nekoukejte!!!

 

Celou řadu videí, která mají svůj zajímavý charakter, umístil na youtube.com uživatel SLJcz. Tento člověk má zřejmě zálibu dokumentovat život ve městě z okna svého bytu. A přestože se to může na první pohled zdát jako podivínství, vznikla tak skupina zajímavých dokumentů vypovídajících o proměnách města, automobilového parku a módního stylu. Mezi videii tohoto přispěvatele najdete i dost unikátní dochovaný snímek o odstřelu jednoho z domů staré Kralupské zástavby, který musel ustoupit železnici.

 

 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz