Kuriozity na prodej

Před nedávnou dobou spustil portál Seznam svoji další službu – Sbazar. Jedná se o bezplatnou možnost inzerce na internetu. Kromě vyhledávání podle klíčového slova nabízí také možnost filtrovat nabídku podle měst. Co kuriózního či zajímavého na Sbazaru z Mělnicka najdete?

První, co nás zaujalo, byl kanadský srub na prodej v obci Choroušky. Jedná se o opravdu krásnou dřevostavbu, cena je uvedena dohodou. Inzerát naleznete ZDE.

Pokud se chystáte na svůj velký svatební den, a pokud jste recesista nebo trpíte menší mírou vkusu, doporučujeme Vám vůz nevěsty a ženicha ozdobit svatebníma ovečkami, veverkami nebo medvídky. A kdybyste v té recesi ochotni jít ještě dál, můžete si od stejného inzerenta zakoupit, třeba i na svatební vůz, záchodové prkénko. Inzerát naleznete ZDE.

Když už jsme u těch zvířátek, co si takhle za 150,- korun koupit kohouta? Inzerát ZDE. Anebo rovnou dinosaura na baterku (ta je ale slabá a budete si muset koupit jinou). Zajímavý je i sloh inzerátu, který naleznete ZDE.

Věci na děti, auta a elektronické cigarety nabídce dominují. Občas narazíte na nepoužitý výrobek, přestože nemůžete mluvit zrovna o „novém“ zboží. Takové Brano zavírá samo vyrobené ještě za časů ČSSR, to už je slušné retro. Inzerát ZDE.

Pokud chcete něco prodat, pak dobrou zprávou je, že inzerování je zdarma. A pokud jste prostě zvědaví, nebo máte rádi vetešnictví, může být návštěva webu www.sbazar.cz zajímavá i pro Vás.

Pozn.: Odkazy na inzeráty se mohou stát časem neaktivní.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz