Láska, sex a prachy na Mělnicku - díl 1.

Rádi píšeme o věcech, která jsou jinde tabu. Jednou z takových věcí je téma prostituce a na Mělnicku. Existuje vůbec? První díl mapuje současnost světa šlápot, ťapin a jejich zákazníků - norníků. Čtenáře mladší 18ti let žádáme, aby tento článek nečetli.

Na úvod vyslovujeme poděkování všem čtenářům, kteří na naši výzvu reagovali a informačně nás na přípravu článků vybavili. Naše znalost terénu byla nulová. Některé historky jsou tak neuvěřitelné, že snad ani nemohou být pravdivé. Ale neochudíme vás o ně.

Historii se ale budeme věnovat v příštím díle. Pojďme do dnešních dnů. Lucernička na podniku nedaleko Mountfieldu už často nesvítí, velká voda si za obět vzala i známý podnik v Kelských vinicích… Mají placeného sexu chtiví pánové či dámy kam se uchýlit?

Na Mělníku, tam to žije!

Mají. Své služby jim nabízí třeba ,,Niky” ze Zálezlic. Orální sex za 1000,-, všechno za 2.500 - 3.000,-. Norníci (tak si muži vyhledávající potěšení za peníze říkají) o ní však nereferují jen kladně. ,,Je to reklama na anorexii. Spíš hledá bohatýho milence. Je hodně uspěchaná, nenadchlo mě to.”

Norníci si zkušenosti a kontakty předávají na speciálních webových stránkách. ,,Kdyby někdo pánové chtěl, tak dnes bude na Mělníku jedna z Prahy. Bude tu od 22 do 5, tak kdyby někdo chtěl, dejte vědět,” zní jeden ze vzkazů ostatním pánům.

Své zákazníky si na Mělníku našla ,,Markétka.” Své služby nabízí již od 500,- a přes svou téměř stokilovou váhu je prý ,,v poho.” V panelákovém bytě blízko čerpací stanice Shell má čisto, udělá vše o co si zákazník řekne a na to ,,co má najeto má pevná prsa a úzkou…” Alespoň to tvrdí její zákazník, který ji pravidelně navštěvuje.

Norníci z Mělníka ale mají aktuálně svou favoritku jinde, než v domovském městě. Velkou popularitu má paní Renata z nedalekého Štetí. ,,Hodina litr, půl hodiny za sedmset. Je komunikativní, v bytě čisto a sex má ráda, užívá si ho. Asi je starší, než kolik tvrdí. Vadilo mi, že si u toho prdla, ale jinak super a budu dávat opáčka,” popsal zkušenost Tomáš z Mělníka. Stejnou dámu hodnotí kladně i další zákazník: ,,Zachovalá, byt i koupelna čistá. Nepospíchala, přesně jak slibovala při domluvě. Je aktivní, docela příjemný zážitek.” Oblíbenost této dámy ze Štětí dokládá i další zákazník: ,,Vážně sympatická, byt i postel načančaný a voňavý. Čistej ručník ve sprše. V posteli po troše mazlení začala neskutečně, dole je perfektně upravená, dlouho jsem neměl babu, která by byla tak dobrá. A eště se u toho na mě koukala těma velkejma očima.”

Neratovičtí jezdí do Libiše

Nenápadný rodinný dům v Libiši je pak cílem norníků z Neratovic. ,,Žádná krasavice, spíš baculka. Má psy, prsa čtyřky a je dost ukecaná. Hoďka za 800,-, půlhoďka za 600,-,” popisuje to, co je podle něj důležité, sexuchtivý pán z Neratovic. 

Další kněžna lásky z Libiše se jmenuje Petra. ,,Starej barák, zarazila mě obrovská kytka marjány, ženská asi padesát let. Kasíruje předem. Nemoderní vybavení koupelny, ale čisto. Žádný mazlení, asi chce rychle uzavřít případ. Vagína…. jak vjezd do pískovny. Strašnej zážitek,” uvádí zkušenost stejný pán z Neratovic.

V Neratovicích funguje také ,,Potvůrka”. Za sedm stovek, ale jenom přes den. V noci nemá kde a hodně pánů místo v bytě obslouží v autě. ,,Byl jsem jí vyzkoušet do auta. Měl jsem oral bez a soulož s za 700,-. Svlíkla se hned, oral dobrý, i ostatní ušlo. Pěkný pevný prsa, čas jsem nestopoval, ale asi to byla víc než půlhodina,” popisuje zkušenost jeden ze zákazníků. Jiným se, zřejmě u stejné dívky, nelíbí, že pracuje i ,,bez”. Neradi by si prý něco odnesli…

Novou v oboru je Vanesa z Neratovic. Za tisícovku jedno číslo, nemá ale vlastní prostory, tak ,,akce” probíhá v autě zájemce. Do Neratovic se vrátila po krátké misi v podniku na pražském Proseku.

Kralupské Lucinky

Kralupští sexuální dobrodruzi se mohou uchýlit k Lucinkám. Jedna je profesionálka a v bytě na sídlišti Cukrovar prodává své tělo od rána do pozdního odpoledne. Prý pohodová dívka přes třicet, dobře se s ní mluví a stejně tak … udržuje si stálou klientelu a nové zákazníky moc nepřijímá. Jen sympaťáky. A jen na doporučení. To druhá Lucinka bydlí kousíček od Kralup a nabízí své služby za levný peníz, má to však své ale. Její manžel se bude dívat…

Sex je náš...

Sexuální byznys není na Mělnicku vůbec tak mrtvý, jak se na první pohled zdálo… Ze speciálních podniků se postupně přesunul do úplně obyčejných bytů a z nočních hodin do hodin denních. Až na výjimky, jak vidíte níže.

Ve druhém díle, který přineseme pravděpodobně příští týden, si mimo jiné přečtete, jak se na Mělníku točilo porno za přítomnosti… ale to se nechte překvapit.

PS: Dámám se omlouváme, ale žádné svědectví o výskutu gigola na Mělnicku se nám nepodařilo získat.

Prostituce Mělník

Mělničtí ,,norníci" se mohou potěšení dočkat i v místních hotelech...

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. :) (Evžen lovec žen, 30.3.2015 15:31:37) Odpovědět

  Tak nevím jestli bohužel, nebo bohudik, ani jednu z těchto dam\slečen\kněžek lásky neznám..:)

 2. :D (N, 30.3.2015 17:47:31) Odpovědět

  Mě by zajímalo, jak se říká ženám, které za tímto účelem vyhledávají muže :D V tomto článku se píše jen o ženách.... a co o těchto mužích píší atd.... :)

 3. agip (anonym., 30.3.2015 19:42:16) Odpovědět

  Jedna dělá na Agipu. Stara blondýna

 4. :-) (Toník, 31.3.2015 11:42:48) Odpovědět

  Já šel na Mělníku dvakrát. Jednou sem se domlouval po telefonu a po upřenění místa mi došlo, že bych šel k sousedce. Nadruhý pokus sem se dostal ke spolužačce z gymplu. Tak už taky radši jezdim do štětí.

 5. ty voe (x, 31.3.2015 21:49:39) Odpovědět

  Toniku, já bych se bál, že natrefím na ségru.

 6. sex Neratovice a okolí (MARTIN, 17.6.2015 16:16:52) Odpovědět

  je mi 34 let a vubec to tady neznam, jelikoz jsem ale zadany tak bych nasel stihlou slecnu k obcasnym er.schuzkam na oral i sex. Date mi nekdo na nejakou stihlou max do 30 let kontakt ktera je z Neratovic a okoli je v pohode, nebo se mi sama nejaka ozve? domluva jista. piste mi na email zdenalefot@seznam.cz


end is near

Kontakt

iSoutok.cz