Marie Blažková: „Kralupy jsem si zamilovala“

Ještě před povodněmi nám na naši otázku: „Co máte na svém městě rádi?“ odpověděla zastupitelka Kralup Marie Blažková /ODS/. Paní Blažková je dlouholetou ředitelkou Domu dětí a mládeže v Kralupech a nepřetržitě od roku 2002 zastupitelkou města. Přestože není místní rodačkou, město Kralupy si zamilovala.

„I když nejsem rodačka z Kralup nad Vltavou, přesto jsem si toto město zamilovala a dnes, po třiceti letech, je to „ moje město“.

Město Kralupy nad Vltavou má hodně zeleně, má opravené všechny mateřské školy, základní školy a všechny další budovy příspěvkových organizací města. Je zde dostatek sportovních a dětských hřišť, která jsou zcela využívána dětmi. Ve městě je krytý bazén, koupaliště, basketbalová hala, zimní stadion, multifunkční sportovní hřiště, knihovna, muzeum, kulturní a společenské středisko, hala pro badminton a další zařízení pro využití volného času jak dětí, tak dospělých. Město vydává také svůj měsíčník „Zpravodaj“, který informuje občany, co vše se ve městě děje. Nejraději mám procházky nebo projížďky na kole po cyklistických stezkách, které jsou dobře upraveny. Asi bych o tom, co mám v našem městě ráda, mohla psát dlouho. Zkrátka města mám ráda celé, líbí se mi a i já se snažím svou prací ho zvelebovat.“

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz