Mělnické vinobraní bude 27.-29.9.

Město určilo termín pro konání letošního vinobraní. Uskuteční se o týden déle, než se všeobecně očekávalo, až o posledním zářijovém víkendu. Návštěvníky čeká řada velkých změn a vypadá, že k lepšímu. Například za přistup k atrakcím se nebude vybírat vstupné, zpoplatněn bude pouze přístup k hlavní scéně vinobraní.

"Vinobraní v letošním roce bude v nových lokalitách. Náměstí Míru představí vinný trh s Vinnou scénou, ulice Česká a Svatováclavská řemeslné tržiště. Historická scéna ozdobí zámecké nádvoří. Hlavní scéna se vrací na nám. Karla IV., country scéna bude na Palackého náměstí. V přilehlých ulicích najdeme tradičně zábavné atrakce. Velká část vinobraní bude přístupna bezplatně, chystáme i další překvapení,“ uvedla mělnická radnice.

Příjemné překvapení čeká letos návštěvníky ohledně vstupného. Rozsáhlá část svátků vína bude přístupná ZDARMA!!! Konkrétně se bude jednat o části s pouťovými atrakcemi, stánky atd. Placený bude vstup do prostor, kde se budou konat hudební produkce. Vinobraní se tak v podstatě rozdělí na dvě části - hudební festival (placený vstup) a pouť (bez vstupného). 

Průběžné aktuální informace o Mělnickém vinobraní 2013 naleznete na www.melnickevinobrani.cz .

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz