Mělnické vinobraní nově

Tradiční Mělnické vinobraní projde v letošním roce zásadní proměnou. Mělo by tak více vyhovět přání návštěvníků a přístup k atrakcím a historické scéně bude bezplatný. Zpoplatněný bude „hudební festival,“ který bude vinobraní provázet. Tradiční zářijový termín (letos 27. – 29. září) bude zachován.

Novinkou bude také možnost zakoupit si lístky v předprodeji. Předprodej bude probíhat v mělnickém turistickém centru formou voucherů, které u vstupu vyměníte za vstupenku. V předprodeji zaplatíte 200,- korun za osobu na celé tři dny vinobraní, ve dny vinobraní by se mělo jednat o cenu 250,- nebo 290,- korun. Předprodej začne podle našich informací na přelomu června a července. Na hudebním festivalu provázejícím vinobraní, jehož hlavní pódium bude umístěno na náměstí Karla IV. vystoupí nejen známé české kapely a interpreti, chybět by neměl ani zahraniční trhák, podobně jako v nedávné minulosti Alphavile. Mimo prostor náměstí a blízkých přístupových cest a Palackého ulice, kde bude country scéna, nebude nikde jinde na vinobraní vstupné vybíráno, a to ani na horním náměstí, kde se budou odehrávat slavnosti vína, vinný a řemeslný trh.

Jakmile budou o vinobraní známy další informace, zejména jména účinkujících kapel, budou zveřejněna na webu www.melnickevinobrani.cz .

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz