Mělnický kemp očima odjinud

Mělnický kemp má velmi slušné renomé ve světě karavanistů i kempařů. Využívají ho i různé kluby pro své srazy, v paměti mám sraz Renault clubu nebo srazy vlastníků amerických aut. Jak píší o mělnickém kempu ti, kteří se na něj nedívají očima jako já – tedy že se jedná především o restauraci, kde se dá slušně najíst?

O kempu na Mělníku se rozhodli napsat redaktoři Deníků Bohemia. V textu upozorňují na širší nabídku druhu ubytování (stan, karavanové stání, chatka, pokoj, sud), restauraci, polohu přímo ve městě a blízkost sportovišť. Ze zkušeností karavanistů ze serverů Caravan24.cz pak ještě přidáme pochvalu na rozlehlé travnaté plochy a blízkost různých památek a cyklotras a cyklostezek.

Poměr domácích a zahraničních hostů je vyrovnaný. Jak pro Deníky Bohemia říká Jaroslav Kapoun: „Devadesát procent zahraničních návštěvníků přijíždí z Dánska a Nizozemí. V posledních letech se pak poměr Čechů a cizinců pomalu vyrovnává," dodává s tím, že do kempu přijíždějí na soustředění také nejrůznější sportovní týmy, zejména mladí hokejisté. Poměrně velká část hostů pak přijíždí třeba jenom na dvě tři noci. „Jsou to hlavně cyklisté a pak lidé, kteří přes nás projíždějí dál do Maďarska a k moři," připouští, že kemp v takovém případě slouží jako jakási tranzitní stanice.“

Celý článek o mělnickém kempu si můžete přečíst ZDE.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz