Mělník opraví dvě ulice v centru

Město Mělník plánuje pustit se do oprav ulic Tyršova a Legionářů. Do rekonstrukce hodlá investovat až 9 milionů, práce začnou v půlce srpna.

Předmětem veřejné zakázky, kterou město vypsalo jsou nový povrch, jiné obrubníky a osvětlení přechodu pro chodce. Se zahájením prací se počítá 10. srpna, s ukončením pak 17. září 2015.

Předpokládaná hodnota plnění činí 9 milionů korun bez DPH. Vybrána bude firma s nejnižší nabídkou, městu pomáhá s výběrovým řízením společnost Atiking s.r.o. z Litoměřic. 

Firmy nemají na přípravu nabídky mnoho času. Zadávací podmínky byly městem stanoveny 1.7.2015, již 17.7.2015 dojde k otevírání nabídek.

V ulici Legionářů se oprava týká části, která neprošla revitalizací v roce 2009 a se kterou byly problémy prakticky ihned po otevření, o čemž informoval například Mělnický deník.

Omluva:

V článku jsme původně uvedli mylnou informaci, že se oprava týká ulice Legionářů v části, kde revitalizace proběhla. Čtenářům se tímto za mylnou informaci omlouváme a děkujeme za upozornění v diskuzi.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Zavadejici zprava... (Brtnik, 13.7.2015 10:42:09) Odpovědět

  Jedna se o ulici Legionaru v jeji spodni casti, kde je asfalt, tato cast nebyla revitalizovana. Tak bacha na kachny nebo chcete psat v urovni melnickyho deniku?

 2. Pozor - jiný úsek (J. Dohnal, 13.7.2015 11:52:16) Odpovědět

  Dle mých informací se skutečně jedná o úplně jiný úsek, než uvádíte ve svém příspěvku. Je to ta dolní část se zvlněným asfaltem. Myslím, že ze strany redakce je na místě oprava nebo rovnou omluva

 3. doufám (Markéta, 20.7.2015 14:27:07) Odpovědět

  diskutující mají doufám pravdu, nicméně v ulici Legionářů v části od kavárny Marlen dolu (tedy v části, která je nově dlážděná), jsou vidět barevné značky na zemi u sítí - vody a plynu, stejně jako v ulici Tyršově. Takže se trochu bojím, zda se nebude kopat i v této již zrevitalizované části.
  A jenom doufám, že se nebude pokračovat v tradici, která tu na Mělníku v poslední době vznikla, že se opraví nějaká ulice a pak se ZJEDNOSMĚRNÍ... ;)


end is near

Kontakt

iSoutok.cz