Na Mělníku se 27.11. potrháte smíchy

mekuc.cz"Zdálky a nerad přijel jsem k vám do města..." Těhotné nechte doma, nebo vám porodí. Tak bych začal dnešní článek. Když přijdete, pochopíte. Člověk je prý tvor kulturní a společenský. Kulturu i společnost v mnoha domácnostech nahradila barevná blikající bedýnka. Čím větší úhlopříčka a čím víc plazma nebo LED, tím líp. Někdy je zůstat doma škoda. Jsou totiž divadelní hry, které vás přes trochu nepohodlí (obléct se, projít mrazivými ulicemi a usadit se na jen lehce polstrované sedadlo), pro divadlo nadchnou. Takovou hrou je i komedie Kdo je tady ředitel, se kterou do Mělníka přijíždí pražské Švandovo divadlo.

Představení proběhne v MKD v úterý 27. listopadu od 19.30 hodin. Vstupenky jsou v ceně 380,- korun (o 60,- víc, než na představení v Praze). Komedie podle kritiky dokonce předčila filmový originál a dočkala se skvělých ohlasů i od publika. Ikdyž se v Praze hraje již třetím rokem, bývá sál vždy rychle vyprodán. Recenze návštěvníků si můžete přečíst ZDE, informace o vstupenkách pak naleznete ZDE.

Děj hry:

Ravn je ředitelem a zároveň majitelem firmy, to ovšem před svými kolegy skrývá a vydává se již deset let za pouhého řadového zaměstnance. Všechna nepopulární rozhodnutí tak může svést na vymyšleného ředitele, kterého nikdo nikdy neviděl. Až nyní, když chce firmu prodat, je nutné najít někoho, kdo ředitele sehraje. A kdo je pro takovou roli lepší než neznámý a všemi podceňovaný herec! Kristoffer se role rád ujme a jeho nadšení roste s přibývajícími úkoly… Ovšem nic není tak jednoduché, jak se na počátku zdálo. Jednak se ukáže, že Ravn namluvil každému ze zaměstnanců o řediteli něco jiného, a navíc se na scéně objeví bývalá Kristofferova manželka. Především se ale Kristoffer rozhodne tvořit v duchu svého nejoblíbenějšího dramatika Gambiniho!

 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz