Na nádraží v Neratovicích si můžete půjčit kolo

Na nádraží v Neratovicích začala v dubnu fungovat cyklopůjčovna Českých drah. České dráhy tak chtějí vyjít vstříc výletníkům, kterým kromě krosových kol nabízejí v některých stanicích také dětská kola a elektrokola.

Nová služba Českých drah funguje ve stanicích Praha - Smíchov, Kolín, Kutná Hora, Lysá nad Labem, Poděbrady, Nymburk a také právě v Neratovicích. Za kolo pro dospělého zaplatíte na den 150,- korun, za dětské 130,-. ve stanicích, kde je k dispozici elektrokolo (v Neratovicích zatím není) zaplatíte za jeho půjčení 350,- korun za den. K dispozici jsou i dětské sedačky (60,- korun) a přilby (25,- korun). Při vypůjčení kola se skládá vratná kauce od 1.000,- korun za jedno kolo (2.000,- korun za 2 až 5 kol, 2.500,- za elektrokolo).

Výhodou zapůjčení kola od Českých drah je skutečnost, že kolo nemusíte vrátit na místě půjčení. Vrácení může proběhnou v kterékoliv půjčovně Českých drah. Kolo u nich zapůjčené vám dráhy také zadarmo přepraví na několika vybraných tratích.

Více na: http://www.prazskypatriot.cz/v-praze-a-ve-strednich-cechach-se-oteviraji-v-zeleznicnich-stanicich-nove-pujcovny-kol/

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. sláva!!!! (Haf haf haf, 20.4.2015 22:40:44) Odpovědět

    A teď ještě zbývá vybudovat bezpečné cyklotrasy mezi onými městy! Leda že by odvážní cyklisté jeli po kolejích. Po transsibiřské magistrále to prý jinak nejde. To my v Nera se máme lépe. Můžeme jezdit po cyklostezce ze zámkové dlažby v barvě červené, 140 m dlouhé, ovšem jen jedním směrem, a jelikož to zpátky nejde, na jejím konci se štosujeme jako ti Cimrmanovi horníci. Proto v Nera už cyklistu málem nepotkáte, všichni jsme nakupeni na konci cyklostezky.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz