Národní socialisté za 2+, komunisté za 5

Včera jsme rozeslali lídrům některých kandidujících subjektů dotazy. Jejich reakce hodnotíme v kategoriích 1) rychlost odpovědi a dostupnost kontaktu, 2) znalost regionální problematiky, 3) schopnost vysvětlit vlastní program. Jak jsme oznámkovali NSLEV21 a KSČM?

Webové stránky komunistů jsou sdílné asi jako předlistopadový příslušník SNB. Nepřívětivé prostředí, kontakt pouze na kancelář, ne na samotného kandidáta na hejtmana. Mail na něj jsme vyhledali až na stránkách kraje (zastává pozici předsedy finančního výboru). Hodnocení bylo rychlé – jeho mailbox nám zaslané otázky na jeho pracovní - krajský (!!!) mail vrátil s tím, že schránka je plná a zpráva nedoručitelná. Hodnocení je tedy jednoduché – 5.

Milým překvapením byla reakce kandidátky Michaely Popkové – Holinkové, jedničce na kandidátce NS LEV 21. Odpověď na otázky nám dorazila hned druhý den ráno.

Vyhledání kontaktu přímo na paní Popkovou-Holinkovou není na stránkách NSLEV21 možné. Stejně tak chybí přímý kontakt u článků na jejím blogu na serveru www.vasevec.cz . Dotazy jsme proto zaslali na mail krajské organizace. Hodnocení rychlosti a dostupnosti je tedy 2.

Otázka znalosti regionu byla spojena s Kralupy a zněla: „Co je nejpalčivějším problémem Kralup a jak byste ho řešili?“ Paní Popková-Holinková vcelku správně uvedla dopravní zátěž (nutnost výstavby obchvatu) a zmínila i revitalizaci centra města. K lepšímu hodnocení chyběl jen širší popis problematiky, zejména návodu, jak by z pozice hejtmanky zmíněné řešila. Odpověď, kterou bychom považovali za ideální uvedeme po odpovědích dalších oslovených, nehodláme jim totiž napovídat :-).

V otázce programu NSLEV21 jsme se zaměřili na zdravotnictví. Nebudeme hodnotit politický názor kandidátky, faktem ale je, že odpověď byla srozumitelná a čísla (například objem peněz ve veřejném zdravotním pojištění) seděla. Zde hodnotíme za 1. 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. - (Adam, 11.9.2012 16:34:18) Odpovědět

    Těším se na další odpovědi. Teda pokud dorazí. NS-Lev teda překvapení, chtěl jsem volit zemanovce, teď budu váhat.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz