Nemáte hrnce od Becka? Kupte od něj zámek za miliardu!

Jens Beckhauser, majitel firmy BECK spojené s Mělníkem a často kontroverzním pořádáním nákupních zájezdů zaměřených zejména na důchodce, prodává zajímavou nemovitost – zámek v Klecanech. Pokud ho prodá, bude se jednat o jeden z vůbec největších uskutečněných obchodů na tuzemském realitním trhu.

Server Tyden.cz k prodávané nemovitosti uvedl: „Beckhauserovo sídlo má rozlohu více než 3600 metrů čtverečních. A je v něm, na co si vzpomenete. Zámecký salon, atrium, jedenáct ložnic s vlastním sociálním zařízením, dvě kuchyně, jídelna, místnost s biliárem, klubovna, pracovna, studovna, knihovna, bazén a sauna. Společně s domem se navíc prodává i rozlehlý pozemek, kam by se vešlo šest fotbalových hřišť. Nechybí tu tenisový kurt, dům pro hosty, vinný sklípek, stáje a parkoviště.

Pokud byste chtěli vlastnit zámek a nemáte po ruce zrovna miliardu, věřte, že jsou k mání i 50 x levnější a rozlohou srovnatelné. Stále je na prodej zámek v Řepíně, který marně hledá kupce od chvíle, kdy z něj majitel vystěhoval domov seniorů. Původně objekt nabízel za více než dvojnásobek. Inzerát na prodej zámku na Řepíně naleznete zde: http://www.sreality.cz/detail/prodej/ostatni/historicky-objekt/repin--/4128957532

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz