Neratovice mají svého Kolesu. Je jím BboyMarcel

Michal Kolesa, obdivovatel plavajících žen, je živoucí legendou tuzemského internetu. Michal se rád dotazuje v chatech s ženskými osobnostmi na jejich schopnosti plavání, jediným mužem, kterému Michal položil rovněž své otázky, byl Tomio Okamura. Nyní se zdá, že Michalovi roste konkurent z Neratovic. Internetovou komunitou zatím málo objevený BboyMarcel.

Michal Kolesa byl dlouho považován za nereálnou osobu. Nakonec se ukázalo, že se nejedná o fikci, že Michal opravdu žije se svým životním partnerem (nafukovacím mimozemšťanem) v Rakovníku a fikcí není ani jeho originální životní přístup. Například prodavačky uzenin pravidelně drtí požadavkem na ukrojení „50 mm salámu“, přičemž chodí vybaven měřidlem a přesnost prodavaček bedlivě kontroluje. Mezi jeho legendární výroky patří:

 • „Když půjdu do prodejny bazénů můžu v rámci předvedení bazénu požadovat, aby prodavačka do něj vlezla a přeplavala ho?
 • „Táta si jednoho krásného dne usmyslel, že se bude každý den sprchovat a odstěhoval se za milenkou.“
 • „Já koukám na film, jen když je v ukázce „plavající herečka.“
 • „Někdy venku čůrám jako pes. Jen nezvedám nožičku.

Michal Kolesa si svými výroky a působením na internetových diskuzích vysloužil zařazení do Exotopedie.

Na internetu a zejména na Youtube je nesmírně aktivní BboyMarcel z Neratovic. Na server umístil již přes 400 videí, v podstatné části z nich sám vystupuje. Témata, kterým se nejčastěji věnuje, jsou sledování lidí (vládou?), psychiatrie, duše a zlé síly obecně. Ať už je problém Bboymarcela z Neratovic jakýkoliv, doufáme, že mu společnost dokáže pomoci a všechno dobře dopadne…

Ukázku jeho tvorby naleznete na přiloženém videu, nebo navštivte jeho kanál na Youtube.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. BBOYMARCEL (Bboymarcel, 9.3.2017 9:35:59) Odpovědět

  Dobrý den,
  Krásný článek a díky za podporu v nesmyslech, ale
  Řešil jsem a řeším UFO , A Kontakt s nimi a s duchy PŘI OTRAVÁCH A DÁVKÁCH PSYCHIATRIKÝMI LÉKY A POŽADAVKY MERMOMOCÍ VYSOUZENÝMI. Prostě vás zlikvidujou skoro všechny. Býval jsem pouze tanečník ,potom to už ale nešlo,když mne holka dostala do léčebny 5 x a posílal na mne policii za to, že jsme o ní vydal videa na youtube ,že je nebezpečná a že mi zničila mládí psychiatrií a chováním a tím,že mne fackovala a byla hysterická. Řekl jsme to o ní na youtube a oni mne za to zavřeli opět soudně do léčebny na rok. ZA TAKOVÝ VĚCI SE NEZAVÍRÁ A MAPUJOU SI LIDI,KTERÝ SI DĚLAJ NA YOPUTUBE A NA SVÝM KANÁLU,CO POTŘEBUJÍ, Protože nechtěj,aby přez youtube někdo něco zjistil závažně zlého. Závažné je - vystavět nemocnice a všude nabízet chyrurgii, uřezávání končetin, říkat ,že Rakovina je konečná...a přitom nikdy NECEKNOUT O TOM, CO VLASTNĚ JE VIDĚT A SLYŠET PO HALUCINOGENAMA NA ZRAKOVÉ A SLUCHOVÉ HALUCINACE. A máme to tady. od 1940 a od Hitlera to tajej. Jsou na tom vidět duchové ve stromech a se zlatýma světlama okolo hlav a taky lze vidět zkrze zdi pouhýma očima po vpichu psyhciatrických psycho propních psychedelik. Maj nemocnice a VŠUDE JE ZÁKAZ TAKOVÝCH LÁTEK,ABY TO NIKDO NEVIDĚL A ABY JSTE VŠICHNI POLYKALI NEBEZPEČNÝ SVINSTVA A BYLI STICHA , POPŘÍPADĚ VÁM NABÍDNOU SMRT NA STOLECH CHYRURGIE A BLÁZINCŮ. Já objevil něco velkého a Tereza Pergnerová s maneželm mi pomohli, Protože její Bratr Boris ty duchy viděl prý také. Ty halucinace jsou silnější zážitek,než výlet v Japonsku. PROTOŽE PŘEZ HALUCINOGEN LZE SPATŘIT UFO A JSTE JEJICH SOUČÁSTÍ V PROSTORU VE KTERÉM SE DEN CO DEN OPAKUJETE.

  Nashledanou.
  PS: až zkusíte Ketamin ,Mezkalin - Tak mi povíte,co jste viděli a slyšeli.

  Protože existuje pojem - prostorové halucinace a bludy a ty jsou vyvolat třeba i přez televizi a youtube. v masové míře.
  tO,CO JE MALOVÁNO V PRÁZDNÝCH KOSTELECH - TO JE VIDĚT NA STARÉ HALUCINOGENÍ MEDICÍNĚ. Pravděpodobně před rokem 1968 byly halucinogeny legální léky a duchové se malovali na kostely. Ale pakto zakázali a udělali TV Reklamu na jiné věci a vypěstovali špatnou generaci ,která k ničemu takovému nemá ani přístup a ani nikdo neví, že fakt něco jako lék na duchy je. A MÁ TO VĚTŠÍ HODNOTU ,NEŽ TRH SE ZLATEM


end is near

Kontakt

iSoutok.cz