Neratovická nemocnice usiluje o dobré vztahy s veřejností

Nemocnice Neratovice, která je součástí skupiny Vamed Meditera (mimo jiné nový vlastník nemocnice na Mělníku) usiluje o vybudování důvěry a dobrého vztahu s veřejností. Již dvakrát se za velkého zájmu konal “Den zdraví,” na podzim proběhla v prostorách nemocnice výstava kreseb žáků neratovické školy. Obdobné akce chce nemocnice pořádat i v nadále.

Den zdraví Neratovice

Na Den zdraví přišlo téměř 200 lidí

Nemocnice Neratovice připravila koncem dubna pro širokou veřejnost akci s názvem Den zdraví. Možnost nechat si zcela zdarma vyšetřit znaménka, podstoupit přístrojovou diagnostiku těla nebo si otestovat správnou techniku mytí rukou využilo téměř 200 zájemců. Většina z nich vyzkoušela alespoň dvě z nabízených procedur.

Velký zájem zaznamenalo vyšetření znamének. „Vyšetření se ukázalo jako velice přínosné, u několika návštěvníků dermatoložka MUDr. Vladimíra Pasovská objevila podezření na možnou hrozbu v podobě bazaliomu, což je potencionálně velmi nebezpečné onemocnění kůže a melanoblastomu – zde se jedná o velmi závažné zhoubné onemocnění kožního krytu,“ sdělil lékařský ředitel Nemocnice Neratovice MUDr. Aleš Bařinka. Úspěch sklidila i diagnostika metabolického věku, nabízená společností Svět zdraví – ta zájemcům prozradila jejich skutečný metabolický věk. Odborníci neratovické nemocnice také poradili lidem s potížemi z oblasti interních i chirurgických onemocnění. Někteří z návštěvníků byli odesláni na doplňující diagnostická vyšetření, většina z nich byla objednána do odborných ambulancí nemocnice.

Nemocnice chystá další akce pro veřejnost

Vzhledem k velkému ohlasu veřejnosti se nemocnice chystá obdobné akce pořádat i nadále: ,,Den zdraví byl pořádán již podruhé a velice nás těší, že jsme navázali na úspěch z prvního ročníku. Jsme rádi, že touto formou můžeme podpořit prevenci a péči o zdraví. Stejně tak oceňujeme zájem obyvatel Neratovic a okolí o akce tohoto typu. Proto chceme s obdobným programem navázat i do budoucna.Dny zdraví nejsou jedinou akcí pro veřejnost, kterou neratovická nemocnice iniciovala. Na podzim loňského roku proběhla v prostorách nemocnice výstava obrázků, které malovaly děti ze III. ZŠ v Neratovicích, a to na téma „nemocnice s úsměvem“. Během výstavy zároveň probíhalo hlasování o nejkrásnější obrázek, autoři prvních tří nejpovedenějších děl poté obdrželi věcné ceny,” sdělili zástupci nemocnice na náš dotaz, zda se chystá pokračování akcí pořádaných nemocnicí pro veřejnost.

Zdroj: TZ Mediterra Neratovice, AMI Communications

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz