Hledáme nejhezčí ulici Mělnicka

V redakci jsme se rozhodli uspořádat čtenářskou anketu o nejhezčí ulici ve městech Mělník, Neratovice a Kralupy. Jak nominovat ulici do hlasování?

Nominace ukončeny, hlasování proběhne v měsíci září

Do ankety o nejhezčí ulici byly redakcí na návrhy čtenářů nominovány:

Mělník: Vinohrady Karla IV., Svatováclavská ulice

Neratovice: 28. Října, Alšova

Kralupy: Na Poláčku, Hostivítova

Nominace a hlasování

Nominace ulice do hlasování můžete podat buď napsáním názvů ulic do komentářů pod článkem nebo zasláním na redakční mail isoutok@email.cz . Nominaci můžete i odůvodnit. Návrhy přijímáme do 1. září. Z navržených ulic vybere redakce z každého města dvě, které určí svým hlasováním za nejhezčí z nominovaných a pořídí jejich fotografie a zveřejní na iSoutoku. O nejhezčí ulici z měst Mělník, Neratovice, Kralupy pak rozhodnou hlasováním v anketě čtenáři iSoutoku v průběhu měsíce září.

Pokud se anketa setká s Vaším zájmem, budeme v dalším měsíci hledat opak, tedy nejhorší (nejošklivější) ulici Mělnicka, případně uspořádáme další ankety na téma restaurace, školy apod.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Dobrý nápad (Dita, 16.8.2013 11:56:13) Odpovědět

    Dobrý nápad. Dávám nominaci Mělník - Svatováclavská a Náměstí Míru. Neratovice - 28. října, Alšova (jak je pizzerie a pak MILUJI) . Ale Kralupy, to tedy fakt nevím :-(

  2. nejkrásnější ulice v Neratovicích (Milivoj Krablice, 16.8.2013 13:42:26) Odpovědět

    Úplně nejkrásnější ulice v Neratovicích je ulice Okružní v Mlékojedech. Je hladká, pohledná, luxusní a perfektně vybudovaná. Kolem ní jsou po obou stranách záhony plné květin a keře, které střídají lavičky s odpadkovými koši. Nechybí ani stojany na kola a úsporné lampy. Jet touto ulicí je požitek nejen pro obyvatele, ale i pro návštěvníky Mlékojed. Dlouho jsem váhal mezi touto ulicí a bezejmennou ulicí v Byškovicích mezi bytovkami, ale nakonec jsem se přiklonil k delší a bezkonkrurenční Okružní.

  3. Ořechová (Milo Blaha, 16.8.2013 13:49:06) Odpovědět

    Ořechová v Neratovicích, Vinohrady K. IV. a už zmíněná Svatováclavská na Mělníku.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz