Nová radnice v Kralupech se otevírá

V neděli 22. prosince v 11 hodin bude nová radnice v Kralupech slavnostně otevřena. Součástí slavnostního ceremoniálu je i den otevřených dveří pro veřejnost. Pro vyřizování úředních úkonů bude radnice sloužit od 6.1.2014.

Radnice Kralupy

,,V den otevřených dveří shlédne veřejnost moderní budovu s bezbariérovým přístupem, recepcí, oddací místností, vyvolávacím systémem, podzemním parkovištěm, majákem pro nevidomé apod. Bezbariérový přístup je zajištěn jak do budovy, tak po budově. Na terase bude klidová zóna s lavičkami, fontánou a zahrádkou rychlého občerstvení (funkční od 17.2.2014). V přízemí naleznete informační centrum, které v současné době sídlí v budově MěÚ v ulici U Cukrovaru. Zde budete moci využít služeb CzechPointu (výpis z rejstříku trestů, obchodního rejstříku, katastru nemovitostí a další). Získáte informace o dění ve městě, turistické a propagační materiály a tiskopisy pro vyřízení úředních záležitostí," uvádí se v tiskové zprávě kralupského úřadu.

Na náročném stěhování ze současných prostor se bude podílet nejen stěhovací firma, ale také technické služby, dobrovolní hasiči a městská policie.

Kralupští občané určitě ocení, že i pro ně bude v budově úřadu  dispozici podzení parkoviště. Prvních 75 minut parkování je zdarma, každá další hodina stojí 30,- korun.

Zdroj + foto: Lenka Moravcová, MěÚ Kralupy nad Vltavou

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz