Online kamery na Mělnicku

Věděli jste, že na Mělníku v Neratovicích i v Kralupech jsou umístěny online kamery? Kde jsou a proč tam jsou? A co na nich uvidíte?

Poměrně známou je kamera umístěná na Mělníku na věži kostela Sv. Petra a Pavla, která zabírá soutok vltavského plavebního kanálu a řeky Labe. Velmi navštěvovaná byla v době povodní. Kameru provozují mělničtí zvoníci a záběr z ní se objevuje na jejich webu www.zvonici.cz .

online kamera Mělník

Kralupská online kamera je součástí amatérské meteostanice. Kromě záběru na kralupské sídliště tak vidíte i podrobné údaje o teplotě, tlaku vzduchu, vlhkosti, větru a další informace. Naleznete ji na www.meteokralupy.eu.

online kamera Kralupy

Neratovice zastupuje v síti online kamer pohled na plavební komoru v Lobkovicích. Provozuje ji povodí Labe a na záběru vidíte část plavební komory a za ní umístěné nemovitosti. Originál záběru naleznete na http://www.lavdis.cz/vodni-cesty/vodni-cesty-v-cr/plavebni-objekt/lobkovice/43

online kamera Neratovice

Pokud víte o dalších online kamerách z Mělnicka, budeme rádi, když nám zašlete odkaz. Podělíme se o něj se všemi čtenáři.

Jan Matoušek nám zaslal odkaz na kamery umístěné na Vrátenské rozhledně (www.kokorinsko.info). Děkujeme a rádi přidáváme:

kamera Vrátenská rozhledna

Vrátenská hora

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. webkamery na Vrátenské hoře (Jan Matoušek, 17.2.2014 16:58:09) Odpovědět

    http://www.kokorinsko.info/kalendar/vratenka-cam/

  2. kamera pod mostem (tichý, 18.2.2014 11:13:22) Odpovědět

    vhodná by byla kamera pod novým mostemu silnice z brozánek, lidé jsou prasata a dělaj z toho smetiště

  3. kamery (Mirek S., 18.2.2014 12:21:51) Odpovědět

    Bylo by dobré udělat samostatnou stránku s webkama. Zkuste se nad tím zamyslet.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz