V této rubrice iSoutok.cz vám přinášíme tipy ze světa financí a nákupů.

Vydělávejte na kávě nebo na obchodu s měnami

O zbohatnutí při obchodování s komoditami nebo s měnami kolují různé legendy. Podívali jsme se, jak tyto obchody fungují.

Podnikání na Slovensku

V článku se dočtete, jak ze Slovenska založit firmu v České republice, jak si nechat vytvořit webovou prezentaci ve slovenském jazyce a dáme vám tip na podnikání – prodej plošinových vah

Sídlo firmy, změna sídla firmy, daňová licence - podnikání v SR

V dnešním článku se podíváme na to, jak vyřešit sídlo firmy na Slovensku, jak ho případně změnit a seznámíme vás i s tzv. daňovou licencí.

Bonusy a výhody zdravotní pojišťovny

Hlídejte si bonusy a výhody své zdravotní pojišťovny. Můžete získat příspěvky na pohybové aktivity, chrániče, dovolenou dítěte, školu v přírodě nebo očkování. 

Kreditní karty

Kreditní karta je platební karta, která vám umožní nakupovat za peníze banky, které až následně peníze splatíte. Většina kreditních karet umožňuje splacení utracené částky bez úroků v termínu stanoveném bankou (až 55 dní), nebo s předem známým úrokem, který nebývá vyšší, než u spotřebitelských půjček. Kreditní karty nabízejí i další výhody a u většiny bank není podmínkou, abyste u stejné banky měli i svůj běžný účet.

Dovolená

Jak správně vybrat a koupit levnou dovolenou? Jak vybrat místo a služby a nezaplatit za ně víc, než je nutné? Připraveno ve spolupráci s weby Levná dovolená (www.tipnahotel.cz) a Lago di Garda (www.jezero-garda.cz).

Spořicí účty

Jeden z nejfrekventovanějších produktů na českém finančním trhu jsou spořicí účty. Staly se nejvyužívanějším nástrojem spoření bez výpovědní doby. Pomohly tomu samotné banky, když úroky u spořicích účtů zvedly do úrovně úroků u krátkodobých termínovaných vkladů. Jak si správně vybrat spořicí účet? Na co si dát při výběru pozor?

Koupě nového automobilu

Výběr nového vozu je nevšední událostí. Nový vůz si většinou kupujeme s radostí a pro potřebu několika následujících let. Co byste si měli před koupí nového auta rozmyslet?

Moderní autochladničky, výběr dobrých pneumatik, letní dovolená v Itálii.

Jsou pneumatiky vyráběné na Slovensku pod značkou Matador stejně dobré jako konkurence? Víte, že dobrá autochladnička umí jídlo udržovat teplé a nepřivezete si domů studený blaf? Víte, že druhou nejlákavější představou pro naše turisty je letní dovolená v Itálii?

Pojištění automobilu

Každý automobil, který je legálně součástí silničního provozu musí mít ze zákona „pojištění odpovědnosti z provozu vozidla.“ Toto pojištění kryje škody, které můžete způsobit na majetku nebo zdraví jiným lidem.

Pokud chcete, aby v případě nehody, vandalismu nebo jiných příčin vzniklou škodu na vašem automobilu také platila pojišťovna, je vhodné sjednat si i „havarijní pojištění“.

Tři tipy nejen pro správce firmeních vozových parků

Najezdí-li vaši zaměstnanci firemním autem hodně kilometrů, cestou k úsporám je přestavba na LPG. Pro zlepšení obtékání vzduchu kolem oken použijte deflektory. Brzdové kotouče na nákladní vozy se vyplatí nakupovat po internetu.

Rychlospojky, pneumatiky a náhradní díly na Škodovky

Využití rychlospojek k pohonu nářadí, strojů patří k levnému řešení ve kvalitních výrobách. Hledáme také laciné pneumatiky a náhradní díly Škoda.

Koupelna - místo k relaxaci a regeneraci těla

Současná doba přináší mnoho stresu, který zatěžuje celý organizmus. Umět si po náročném dni správně odpočinout je jedna z možností, jak předcházet následkům dlouhodobého každodenního stresu. Místem, kde může člověk každý den „vypnout“ se může stát koupelna.

Veřejné osvětlení, vytápění kostelů, kde vybírat obrazy

Jak mohou města šetřit za veřejné osvětlení? Je možné vytápět kostely tak, aby tam lidé nemrzli? Kde hledat obraz pro vytvoření té správné atmosféry ve vašem bytě nebo firmě?end is near

Kontakt

iSoutok.cz