Petr Holeček: Nejsme populisté, známe možnosti města

Starosta Kralup Petr Holeček povede i letos do voleb kandidátku STAN. Jaké jsou podle něj problémy Kralup? Jak je bude řešit? Kolik stojí kampaň a s kým bude po volbách spolupracovat?

Jaké jsou podle Vás největší problémy města? (max. 3) 

Vytěsnění nákladní a tranzitní dopravy z města, málo parkovacích míst, absence penzionu pro seniory se zdravotní péčí.

Jaké konkrétní řešení těchro problémů nabízíte? 

Nutná spolupráce se státními orgány včetně získání dotací, dohoda budoucích zastupitelů na prioritách města.

Co podle Vás naopak ve městě funguje dobře? 

Všechny kulturní, sportovní, školské  a společenské organizace podporované městem , městská a příměstská doprava, městský úřad, údržba zeleně, sociální služby .

Proč by občané měli dát ve volbách hlas Vaší volební straně? 

Nejsme populisté a  známe finanční i majetkové možnosti města, zvládli jsme i krizové situace včetně povodní, získali jsme  mnoho dotací a úspěšně realizovali již mnoho projektů v rámci přestavby města i jeho celkového rozvoje.

Jaké jsou náklady na volební kampaň Vašeho uskupení a jak (kým) jsou hrazeny? Ještě nejsou úplně vyčísleny, předpokládáme tak 50 – 60 tisíc. Hrazeny budou většinou transparentně  z příspěvku z hnutí STAN a nezávislých.

Se kterým z dalších volebních uskupení byste po volbách rádi spolupracovali? A je nějaké, se kterým koaliční spolupráci vylučujete? 

Naše hnutí není politickou stranou. Nejsme tedy vázáni nějakými předvolebními dohodami vládních, či jiných politiků. Spolupráci – pokud se do zastupitelstva města dostaneme -  nabídneme každému demokratickému subjektu, který se chce na správě a rozvoji města podílet, kde budou  slušní a poctiví lidé se smyslem pro společnou zodpovědnost a vzájemnou toleranci.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Sliby chyby (pepek vyskoč, 27.9.2014 18:05:02) Odpovědět

  Pan nedostudovaný učitel a opatrný starosta, který se při hlasování vždy rozhlédne, kde je většina a tam se přidá, by měl hlavně zveřejnit, kolik zaplatilo město Kralupy ze svého rozpočtu za jeho aktivitu Stop letišti Vodochody.
  To je ta jeho průhlednost a transparentnost.
  Jeho vytahování, jak zachránil město před povodněmi je skutečně impozantní. Do dnešního dne nikomu nevysvětlil, proč nechával vyhánět lidí z Hůrky a Cukrovaru, když povodně tam zdaleka ještě nehrozily.
  Vyprávěl mi minulý týden jeden známý, že úředníci klidně kradou ze spisů dokumenty a dávají svým známým. Tak takhle bude fungovat radnice, pokud bude dále vládnout takováto parta.

 2. Chytrý pán (miras, 4.10.2014 22:08:51) Odpovědět

  Jestli je nedostudovaný, to nevím, ale rozhodně je dost chytrý. Myslím, že kandiduje už za pátou stranu a nikde nevydržel ani dvě volební období. Prostě jde tam, kde je šance na zvolení ...


end is near

Kontakt

iSoutok.cz