Pochvala pro MEKUC – tak má fungovat zaměstnanec!

Velice často slýcháváme nářky na fungování všeho, co zajišťuje stát, kraje nebo města. Zejména lidé ze soukromého sektoru často říkají – to se stát ve firmě, tak končím. A často je to pravda. Existují ale výjimky, milé, příjemné. Kdy zaměstnanec města nebo jeho organizace bere svoji práci jinak, než pracovní dny od do. Takovou zkušenost máme s Mělnickým kulturním centrem.

Zabýváme se myšlenkou uspořádat na Mělníku, v Neratovicích nebo Kralupech takový malý veletrh, který by pomohl v jedné specifické oblasti místním firmám a lokalitám. A protože uspořádat na okrese Mělník veletrh není úplná sranda, zejména co se výběru vhodných prostor týče, oslovili jsme v první fázi právě MEKUC.

Na náš mail reagovala přímo paní ředitelka Radka Kareisová, požádala nás o upřesňující informace a na naši odpověď reagovala v SOBOTU dopoledne!!! Nejen to, ale celková vstřícnost, která z jejích mailů jednání vyzařuje, si prostě zaslouží naší pochvalu a palec na horu. Bez ohledu na to, zda se na pronájmu prostor dohodneme či nikoliv je to natolik dobrá zkušenost, že se o ni prostě nemůžeme nepodělit. 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz