Policejní zátah - drogy, cizinci a zloději

V minulém týdnu proběhl na Mělnicku utajený policejní zátah. Jeho výsledkem bylo zadržení dvou cizinců, kteří v naší zemi pobývali nelegálně, odhalení 31 přestupků a zkontrolování 210 osob a 74 vozidel. Akce pokračovala i kontrolou chatových osad.

Policejní zátah začal 21. ledna odpoledne a pokračoval do hluboké noci. Zaměřený byl na pátrání po hledaných osobách, zadržení věcí pocházejících z trestné činnosti, bezpečnost silničního provozu a drogovou kriminalitu. Na Mělnicku zasahovalo celkem 40 policistů a dva psi vycvičení na hledání drog. Zátah přinesl zadržení dvou cizinců, kteří v České republice byli nelegálně, dva držitelé drog a jeden řidič, který kočíroval svůj vůz pod vlivem alkoholu. U řidičů bylo zjištěno také 31 přestupků za které policisté udělili pokuty ve výši téměř 9.000,- korun.

22. ledna pak dvacet policistů vyrazilo na kontrolu téměř pěti set rekreačních objektů, překvapivě u žádného z nich neobjevili stopy po vloupání. Policisté se tedy zaměřili i na kontrolu osob pohybujících se v chatových osadách, nebo na těžbu dřeva na Kokořínsku.

Policisté přislíbili, že podobné akce budou na Mělnicku pokračovat i v příštích měsících.

Zdroj: Policie ČR

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Úžasný (lenora, 27.1.2015 21:02:44) Odpovědět

  Občas by mohla policie do Tuhaně, na namatkovou kontrolu...
  Děje se tu dost divných věcí posledního dobou...

 2. ale, ale (jikol, 27.1.2015 22:05:36) Odpovědět

  Mohl byste být konkrétnější?

 3. ???? (jikol, 28.1.2015 9:16:00) Odpovědět

  Mohl byste konkrétně popsat, co se děje v Tuhani??? Co to jsou ty divné věci? Vraždy, drogy, prostituce na návsi...

 4. To je dobře (Elda, 28.1.2015 17:14:30) Odpovědět

  Kéž by bylo víc policajtů, víc prevence. Ona se ta svoloč, omouvám se, ale jinak ty skupinky a jedince nejde nazvat, nebude tak roztahovat. Jdou tam, kde mají klid, tak at mají toho klidu a sebevědomí co nejmíň.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz