Policie hledá 43 osob z Mělnicka. Jaké etnikum převažuje?

Švýcaři si nedávno v referendu odhlasovali výrazné zpřísnění imigrační politiky. Důvody, které uváděli tamní blogeři byly zhruba následující - příchozí do naší země mění její podobu, zatěžují náš sociální systém, zatěžují policii a justici. Podívejme se tedy, jak je zatížena Policie Čr na okrese Mělník v hledání osob. Statistika je to zajímavá. A přiznáváme, že poněkud bourající naše předsudky.

hledané osoby

Pomineme fakt, že v České republice žijící v zajetí falešné politické korektnosti by na takové hlasování nikdy nemohlo dojít a pomineme i fakt, že výsledky referend bývají politikům často ukradené (viz hejtman Řihák, ministr Babiš a obec Dobrovíz v otázce výstavby distribučního centra).

Policie podle veřejné databáze hledá 43 osob s trvalým bydlištěm na Mělnicku. Podle průměrného zastoupení v obyvatelstvu by 35 z nich mělo být českého původu a zbytek by měl mít původ v jiném etniku. Jaká je realita?

Překvapivě odpovídající. U 34 osob je možné soudit, že jsou českého původu. Shodně po 3 hledaných má rómské a vietnamské kořeny. 2 hledaní jsou jiného (maďarského či slovenského) původu a jeden hledaný pochází dle jména ze zemí bývalého sovětského svazu.

Samozřejmě, nejedná se o statistiku zločinnosti nebo narušování veřejného pořádku. U takových statistik se navíc veřejně nedohledáte jmen, fotografií a dalších údajů, ze kterých se dá etnikum odvozovat. Přehled hledaných osob je jediná statistika, ze které můžeme poměr v zemi žijících etnik na pracovním vytížení policie alespoň trochu usuzovat.

Zdroj: Policie ČR, databáze hledaných osob

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. nutne!! (Miroslav Ladič, 7.5.2016 14:53:45) Odpovědět

    help my


end is near

Kontakt

iSoutok.cz