Přípravné práce na novém kralupském infocentru již započaly

Díky takřka jarnímu počasí začaly již na samém konci letošního února přípravné práce na pozemcích nového kralupského infocentra na vltavském levobřežním předmostí přiléhajícímu k centru města.

infocentrum Kralupy

Rámcově se jedná o zásadní revitalizaci někdejších levobřežních teras pod bývalým mýtným domkem při vjezdu na Masarykův most u kralupské nemocnice.

Zde by v dohledné době mělo vzniknout infocentrum, malá galerie a prostor pro pořádání menších kulturních podniků, jakož i dětský koutek a veřejné toalety.

Na místě jsme minulou středu zastihli dobře sehraný tým Technických služeb Města Kralupy, který zde kolem poledne již dokončoval rozebírání plechových stěn příručního skladu, který ještě nedávno sloužil potřebám vedlejší nemocnice.

Po jeho odstranění se začne pracovat na úpravách terénu, které v brzké budoucnosti opět umožní regenerovat někdejší volný průchod pro pěší z náměstí Komenského přímo k nově budovanému infocentru, respektive tento přímo naváže na chodník vedoucí po mostě TGM do Lobečku.

O novém kralupském infocentru, které je funkčně i designově jedním z nejvýraznějších a velmi slibných projektů, jsme již dříve psali ZDE.

Zdroj: mat

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz