Reakce Aleše Kocourka na antikampaň v Neratovicích

Poslední týden jsou obyvatelé Neratovic vystaveni profesionálně zpracované, masivní a zlé a pomlouvačné kampani proti mé osobě, Marcelu Peterovi a Romanu Kroužeckému.

Tato agresivní černo červeno bílá špína, začala být šířena od čtvrtka 02. 10. 2014 nejprve prostřednictvím webové stránky www.hrozbaproneratovice.cz, hojně prezentovaná zejména prostřednictvím webu paní učitelky Anny Spěváčkové a za pomoci lží, za které by se čestní chlapi v hospodě dávno poprali, masivně propagované na internetu prostřednictvím placených služeb Google a Youtube, dostaly již o víkendu podporu spočívající ve vylepování plakátů na různých místech města a velkého billboardu na výjezdu z Kojetic na Neratovice.

Velká část obyvatel města nalezla ve svých poštovních schránkách pamflet, který posunul hranici slušného chování zase o kus dál. Právě v tuto chvíli roznášejí mladá děvčata další letáky v ulici na Výsluní.

V reakci na všechny tyto události jsme společně dnes ráno podali na místnímu oddělení Policie ČR trestní oznámení na neznámého pachatele.

Profesionálně zpracovaný anonymní hanopis, vyvolává v nezasvěceném, ale přemýšlivém čtenáři otázku. Kdo za tím stojí? Komu lživé očerňování kandidátů natolik prospěje, že neváhá vynaložit prostředky v řádech desítek tisíc korun za podobnou aktivitu?

Za touto kampaní nestojí politická konkurence, soukromé ani jiné spory a z nich vyplývající pomsta pomluveným osobám, ale jen a jen strach provozovatelů výherních hracích automatů a terminálů o ztrátu oslíka, který se přestává třást.

Za špinavou, kampaní stojí vlastníci či provozovatelé výherních hracích automatů.

Stánku www.hrozbaproneratovice.cz zaregistroval údajný Jan Tříska z Berouna. Je však skutečností, že stejná osoba podle správce domény nic.cz stojí i za doménami jako jsou dan-jiranek.cz, kladenstichameleoni.cz, a některých dalších. Všechny tyto weby různými formami útočí na navrhovatele vyhlášek regulujících či zakazujících hazard. Ať je to například primátor Kladna, pan Dan Jiránek z ODS a místní ČSSD Kladno, či radní Neratovic, Aleš Kocourek či Roman Kroužecký. A Marcel Peter? Pro jeho smyšlenou virtuální minulost, kterou již mnoho let vytrvale buduje anonymní fanklub neratky.cz, je na první pohled snadný cíl.

A proč nejsou útokem zasaženi členové ČSSD Neratovice? Pokus ČSSD o referendum byl podle mého motivován spíše potřebou presentace na veřejnosti, než čímkoliv jiným. Pokud by chtěli tento zákaz skutečně prosadit, měli k tomu dostatek času i mandátů v zastupitelstvu. Nikdy se o to ani nepokusili, což bych v zastupitelské demokracii leckdo očekával. Neboť projednání na zastupitelstvu je jasnou, přímou a demokratickou cestou k výsledku. Hazardní lobby se nebojí referenda. Bojí se rozhodné radnice, která bohužel zatím nebyla v této věci jednotná. Stejně jako například v Kladně.

Zítra někteří z nás půjdou k volebním urnám. Dříve než vhodíte svůj lístek do volební schránky, chvíli přemýšlejte.

Zdroj: Aleš Kocourek /TOP09/

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. skvělé (Anna Spěváčková, 10.10.2014 19:10:17) Odpovědět

  Nemá význam komentovat, co jste napsal. Brzy se tady dozvíte, že jsem osobně vynaložila desítky, možná stovky tisíc na kampaň proti TOP 09. Pokud se týká minulosti pana Petera, jste si, pane Kocourku jist, že je opravdu virtuální? A co skutečná bydliště vás obou? Ta jsou také virtuální?

 2. jasně (JT, 10.10.2014 23:52:58) Odpovědět

  To budou nejspíš stejní lidé, jako ty samolepky ,čtěte nerátky'

 3. Jistě (Kamila, 10.10.2014 23:55:04) Odpovědět

  Kde že bydlí paní Spěváčková Vaše dcera?

 4. nemám (JT, 11.10.2014 0:01:52) Odpovědět

  dceru s paní Spěváčkovou!


balisety stop

Výkop

Kolo první - zastupitelstvo

Kolo druhé - mediální (Mělnický deník) (iDnes.cz)

Kolo třetí - kolik stálo dopravní značení na Pražské

Kolo čtvrté - Za co může policie a za co město?

Kolo páté - konec balisetů?

Kontakt

iSoutok.cz