Řidičova radost 2x jinak

Audi

Lidé milují auta. Neberou je jako běžné spotřební věci. A prožívají kvůli nim emoce. Radost i "radost" musí mít ze zážitků se svými auty i dva motoristé, jejichž příčiny emocí zachytil náš čtenář z Mělníka.

Opravdu "radost" musel zažít řidič Audi po příchodu ke svému vozu. Pamatuji si, že nějakých deset, patnáct let zpátky, to nebýval pohled až tak neobvyklý. Určitě několik let jsem však něco takového neviděl. Auto "na špalkách" naproti budově České pojišťovny v Bezručově ulici je dokladem neuvěřitelné drzosti zlodějů. Parkoviště je totiž viditlelné z oken desítek bytů z přilehlého sídliště. Zloději mají pro svůj čin ve svém svědomí určitě nějakou omluvu. Třeba shánějí peníze na dárky pro děti v dětských domovech....

Tatra

Úplně jinou emoci musí při péči o svůj vůz a hlavně při projížďkách s ním zažívat řidič, který vyrazil na víkendovou prohlídku Mělníka. Tatra v netradiční bílé barvě působila jako magnet na oči kolemjdoucích kluků a chlapů, u dědečků vyvolávala rovnou nostalgickou diskuzi o tom, že auta už nejsou to co dřív. Můžete jezdit sebelepším soudobým bourákem. Ale v eleganci, noblese bude mít tahle Tarta se vzduchem chlazeným motorem v zadní části vždycky navrch.

Za zaslání fotografií děkujeme. Pokud uvidíte v ulicích Mělníka, Neratovic nebo Kralup také nějakou zajímavost, podělte se o ni s dalšími čtenáři.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz