Rodinné centrum Kašpárek – oáza pro děti a rodiče na Mělníku

Každý rodič to zná. Zabavit dítě, vymyslet mu smysluplný program a pomoci rozvíjet jeho schopnosti není žádná sranda. Rodinné centrum Kašpárek nabízí rodičům a dětem nejen zázemí, ale také spoustu aktivit.

Typickým návštěvníkem rodinného centra jsou rodiče nebo prarodiče s dětmi do šesti let. Při přednáškových akcích nebo výletech pak není neobvyklá i účast jednotlivců, pro které je téma nebo místo zajímavé.

Rodinné centrum je pro veřejnost otevřeno každý všední den, víkendy pak patří pravidelným nebo jednorázovým akcím. Kašpárek Mělník je občanské sdružení nabízející mimo jiné cvičení, akce pro celé rodiny, herny, hlídání dětí, kroužky, vlastní knihovnu, kurzy a semináře pro dospělé a také miniškoličku.

Na webových stránkách centra pak naleznete každý měsíc aktuální program. (web rodinného centra: www.kasparek-melnik.cz , facebookový profil: www.facebook.com/rckasparekmelnik )

Rodinné centrum sídlí v samém centru města v blízkosti Mělnického zámku a kostela Sv. Petra a Pavla v ulic Na Vyhlídce 18. 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz