Rudolf Fidler: Srdcem jsem a vždy budu na Mělníku

Rudolf Fidler, zastupitel Mělníka zvolený za KSČM odpověděl na naši anketní otázku: „Co máte na svém městě rádi?“ V soukromém životě je pan Fidler strážníkem Městské policie Mělník, ve své odpovědi tak vzpomněl i na povodně v roce 2002.

„Zdá se to být lehká otázka, ale zdaleka tak není. Samozřejmě těch věcí co mám na Mělníku rád je mnoho. Jsem Mělnickým rodákem, takže srdcem jsem zde a vždy budu. Jsem pyšný na historii města, na jeho dějiny a na jeho slavné rodáky. Líbí se mi také poloha města. Krásné město s centrem na kopci s nádherným pohledem do krajiny a na jejich dominanty - soutok našich velkých řek Labe a Vltavy a na horu Říp.  Líbí se mi také lidově řečeno, jak Mělník a jeho občané umí žít, žít kulturně a společensky. Jen uvedu sportovní, kulturní  a další aktivity.  např. Jizerská padesátka, Mělnické Vinobraní, trhy  a koncerty na nám. Míru a neposlední řadě mě osobně jako milovníku vína akce Vinná noc, je toho ještě mnoho dalšího a to je dobře. Samozřejmě město dělají městem i jeho obyvatelé. Byl jsem svědkem a účastníkem jako strážník MP povodní v roce 2002 a s odstupem času jsem rád, že mohu konstatovat, že v těchto těžkých chvílích pro město a jeho postižené občany se projevila obrovská solidarita zejména mezi spoluobčany Mělníka. Líbí se mi také, že kamkoliv zde  zajdu vždy potkám někoho známého a nemusím se zde cítit cize.“

Za odpověď panu Fidlerovi děkujeme a doufáme, že se k němu připojí i další oslovení zastupitelé (3 z Mělníka, 3 z Kralup a 3 z Neratovic).

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Více takových (Rot, 12.9.2013 23:52:52) Odpovědět

    Rudu znám a chce to více takových, je to pracovitý člověk a umí držet slovo. Ať vydrží.
    Kamil


end is near

Kontakt

iSoutok.cz