Rychlospojky, pneumatiky a náhradní díly na Škodovky

Využití rychlospojek k pohonu nářadí, strojů patří k levnému řešení ve kvalitních výrobách. Hledáme také laciné pneumatiky a náhradní díly Škoda.

Rychlospojky na stlačený vzduch

Jak jsme zmínili v úvodu článku, rychlospojky platí za levné řešení pohonu nářadí, strojů a zařízení pomocí stlačeného vzduchu. Podmínkou je zajištění kvalitních rozvodů, ve kterých nebude docházet ke ztrátám tlaků. Kvalitu v oblasti rychlospojek můžete hledat například z eshopu NOVOTECHNO©. Při výběru nekvalitní rychlospojky můžete přicházet o značné finanční prostředky. Při testech bylo spočítáno, že netěsnost o průměru pouhého jednoho milimetru znamená finanční náklady až 12.000,- korun za rok.

Levné pneumatiky

Pneumatiky zajišťují bezproblémový kontakt vozidel s vozovkou, jejich bezchybná funkce je proto důležitá pro správný provoz vašeho vozu. Ovlivňují řadu důležitých faktorů ekonomiky a bezpečnosti provozu – spotřebu (díky valivému odporu), eliminují riziko smyku (přilnavost k vozovce, odolnost proti aquaplaningu), ovlivňují délku brzdné dráhy… www.pneueshop.sk nabízí nejlacinější pneumatiky nejen pro osobní vozidla, ale také pro vozidla, na která se shánějí kvalitní a levné pneumatiky obtížně. V nabídce eshopu najdete letní i zimní pneumatiky pro offroady, nákladní a užitkové vozy. V nabídce jsou i disky pro nejrůznější druhy vozidel.

Náhradní díly na automobily a bloková výjimka

Majitelé vozidel by měli mít na paměti platnost takzvané blokové výjimky. Toto pravidlo, které vstoupilo v platnost již v listopadu 2004 přineslo několik zásadních novinek v oblasti servisu motorových vozidel ve vztahu k záruce výrobce automobilu.

Toto pravidlo například upřesnilo, že výrobce nemůže podmiňovat zachování záruky provedením veškerých zásahů do vozidla v autorizovaném servisu. Pokud je oprava provedena v souladu s postupy předepsanými autorizovaným servisům, oprava automobilu v jakékoliv opravně nemůže mít vliv na platnost záruky. Dodržena musí být i montáž dílu, který je certifikován výrobcem jako originální náhradní díl.

Výběr takových dílů za lepší ceny, než nabízejí autorizované servisy je značný. Automobilky totiž při kompletaci nových automobilů nevyrábějí každý jejich díl, ale montují celé segmenty (například brzdy, posilovače řízení, chladící soustavy, klimatizační jednotky,…) od svých dodavatelů. A ti nabízejí své výrobky prostřednictvím prodejních sítí často za značně výhodnější ceny, než si úplně stejný díl v úplně stejné kvalitě můžete zakoupit v autorizovaném servisu.

Náhradní díly Škoda můžete vyhledávat u internetových prodejců. Záruka zůstane nedotčena a vaše kapsa ušetří.

 


end is near

Kontakt

iSoutok.cz