S Harlem shake se v Nera roztrhl pytel (videa)

Před časem jsme zveřejnili video z Kralupského Harlem shake, které natočili fotbalisté a vyzvali zbylá města, aby se k tanečnímu šílenství přidala. No a po měsíci se na Youtube objevila nová videa z Neratovic. Zatančili si i úředníci z Městského úřadu?

Tak právě tato otázka vystane, když se podíváte na následující video, které začíná na schodech budovy Městského úřadu v Neratovicích a pokračuje přímo v kašně na Náměstí republiky. Mezi tančícími blázny jsme žádného neratovického úředníka nepoznali (ale také jich známe velmi málo), takže pokud tam některého poznáte, budeme rádi, když to uvedete v diskuzi nebo nám zašlete na mail.

Své video natočili i žáci trojky základky (jakže se ta škola teď vlastně jmenuje? Plesingera Božinova?) A proč má proboha ten chlapec podprsenku? : - )

Přidali se i karatisté SK Shotokan. Má ten hráč stolního fotbalu napravo alespoň slipy nebo nemá?

A neratovické učiliště nemohlo zůstat pozadu.

Pokud máte odkaz na další videa, budeme rádi, když nám je zašlete. A všem tanečním šílencům palec nahoru!

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. je to jinak (Anna Spěváčková, 6.5.2013 17:34:30) Odpovědět

    "Tanec" nezačíná na schodech budovy Městského úřadu, je to budova tzv. Kulturního domu, v němž jsou čtyři patra kanceláří Městského úřadu a v suterénu podatelna a Informační středisko, bohužel bez označení, jak je zde zvykem. Dalších 8 - 9 pater jsou městské malometrážní byty, uvnitř budovy sál a další prostory, částečně prázdné a částečně obsazené různými firmami. Tedy ne budova Městského úřadu. Úředníci tam nejsou, ti skáčou jinde a jinak a před jinými osobami.
    Trojka škola je oficiálně Základní škola 28. října, škola Plesingra Božinova je bývalá a stále nazývaná dvojka škola.


  2. Máte pravdu (Tomáš Malina - iSoutok, 7.5.2013 8:34:09) Odpovědět

    Dobrý den paní magistro, máte samozřejmě pravdu. Jedná se o "trojku" školu. Budova na radnici je dnes již mezi mými vrstevníky opravdu známa jako Městský úřad.


balisety stop

Výkop

Kolo první - zastupitelstvo

Kolo druhé - mediální (Mělnický deník) (iDnes.cz)

Kolo třetí - kolik stálo dopravní značení na Pražské

Kolo čtvrté - Za co může policie a za co město?

Kolo páté - konec balisetů?

Kontakt

iSoutok.cz