S osmi lidmi na Mělnicku vyhráli volby. Rozhovor o ANO2011.

S pouhými osmi členy dokázalo hnutí ANO2011 vyhrát na Mělnicku volby. Nejen o tomto úspěchu jsme vedli rozhovor s předsedou oblastní organizace Mělník MUDr. Ivanem Heidlerem, CSc.

Jak hodnotíte volební výsledek hnutí ANO2011 na Mělnicku? Čekali jste takový úspěch?

Upřímně řečeno takový výsledek jsme na Mělnicku nečekali, chci poděkovat všem našim voličům za podporu, kterou se budeme snažit nezklamat. Jsme političtí nováčci s chutí něco změnit, ale jinak lidi doufám zralí, kteří mají něco za sebou v osobním a pracovním životě a nebojí se výzev. Oceníme zpětné vazby našich voličů na politická rozhodnutí našich poslanců ve prospěch všech občanů ČR.

Jak probíhala na Mělnicku Vaše volební kampaň?

Celkově volební kampaň ANO probíhala ve 3 vlnách - centrální - vystoupení vedení v médiích, billboardy, dopisy do schránek., 2.vlna - místní, konkrétně na Mělnicku se konaly 3 setkání u stánku ANO v centru Mělníku a přijezd ANObusu na Mělník za účasti prvních tří kandidátů hnutí a pana Teličky. I přes menší propagaci těchto akcí byla účast občanů sympatická a zájem veliký. Těžištěm ale myslím byla 3.vlna kampaně, takzvaná kontaktní, kdy jsem se snažil, jako jediný kandidát za Mělnicko na 15.místě navštívit co nejvíce našich obcí a s občany si pohovořit tzv.face-to-face. Jsem přesvědčen, že při vyšší propagaci této vlny jsme mohli dosáhnout ještě lepších výsledků.Chtěl bych v této souvislosti poděkovat za důvěru občanů zejména blízkých obcí, kdy např. v naší Kanině ANO získalo 34% všech hlasů voličů.

Kolik členů má hnutí ANO2011 v okrese Mělník?

Možná budete překvapeni, ale je nás pouze 8 členů, ale mnoho neregistrovaných sympatizantů, zatím sídlíme v Tišicích, ale uvažujeme o přestěhovaní na Mělník.

V jakých městech jsou založeny místní organizace?

Místní organizace na Mělnicku zatím nejsou, ale věřím, že po volebním úspěchu ANO vzniknou.

Na koho se mají obrátit zájemci o členství a jaké jsou podmínky vstupu do hnutí ANO2011?

Nemáme žádný aparát lidí, takže případné zájemce odkazuji na sebe. Podmínky ke členství jsou dostupné na našich webových stránkách, kde je možné si vytisknout přihlášku a Etický kodex.Samozřejmostí je bezúhonnost a čistý lustrační výpis.Vše prosím zaslat na adresu v Tišicích, kde Oblastní sněm rozhodne o dalším postupu žádosti o členství.

Kontakty na www.anobudelip.cz.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz