Sedm lidí za trávu v base, osmého čeká obvinění

Tvrdý úder zásahové jednotky policie se odehrál v Libiši a v Neratovicích. Série zatýkání a domovních prohlídek objevila na různých místech této organizované skupiny kilo trávy. Tuto stále populárnější drogu, v jejímž užívání patříme mezi světové velmoci, si zadržení sami pěstovali.

Do pěstování a prodeje byly zapojení lidé z Neratovic, Libiše a Prahy východ, pachatelům bylo mezi jedenadvaceti a třiatřiceti lety. Mimo vlastní „zemědělské produkce“ prodávali i marihuanu pěstovanou jinými lidmi. Zejména v Neratovicích se spekuluje, že k prodeji docházelo nejen prostřednictvím drobných dealerů na diskotékách, v barech, ale pro pravidelné konzumenty byly údajně odběrným místem některé prodejny rychlého občerstvení a asijská bistra. Zadrženým hrozí až osmiletý trest. Zejména těm, kteří neměli jiné příjmy a žili pouze z produkce a prodeje drogy.

Přestože se bezesporu jedná o úspěšnou policejní práci, stejně tak nesporné je, že jejich místo na trhu s marihuanou brzy zaujmou jiní… Never ending story.

 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz