Sonda do duše soudobé ženy

Jaké jsou vlastně současné ženy? Jaké partnerské či manželské otázky se jim honí hlavou? Pokusili jsme se provést sondu do duše soudobé ženy. Použili jsme pro naši práci nejtěžší kalibr – diskusi na legendárním serveru eMimimo.cz. Naše zjištění je šokující : - )))

Historicky je ženám v partnerství a rodině přisuzována role tzv. „kvočny“. Neboli žena je ta, která se převážně stará o společné bydlo, o harmonii a rozvoj citů v partnerském stavu a vychovává a dbá o potomky. Muž je pak po většinu lidské historie brán jako ten, který je zodpovědný za zajištění přístřeší, jídla a ochrany rodiny.

Diskutující slečny a ženy založily na eMiminu přes 5100 témat o partnerských vztazích. Jako první nás zaujalo téma „Jak poznat, zda Vás muž miluje“. Je přeci krásné, že současným ženám jde v dnešní konzumní době o lásku. A v dojemném odstavci (bez ironie) zakladatelka tasí silný kalibr o důkazu lásky. „Je láska, když se s vámi sprchuje, když máte své dny?“ No, pojďme radši na další příspěvky. Hned první odpověď je poměrně skeptická. Muž prý miluje první tři měsíce. Další diskutérka pak přidává: „To, zda vás protějšek opravdu miluje, se podle mne pozná až ve chvíli, kdy se člověk ocitne v nouzi a protějšek pro vás musí něco obětovat. Lásku podle mého dělají činy, ne slova či laciná gesta.“ Několik žen přidává názor, že láska se pozná podle toho, že muž se ženou tančí. Anonymní diskutující vnímá důkaz lásky svého muže takto: „Já nevim, asi když po mě při porodu utíral krev na podlaze, prodýchával se mnou kontrakce. Když se opiju, dělam ostudu a on mi to potom nepřipomíná. Když dal svojí budoucnost všanc abysme si mohli nechat miminko. A když mi i teď říká že jsem pořád krásná i když jsem tlustá jako vepř.“ Pročetl jsem několik dalších stran a došel k závěru, že projevy lásky a hlavně důkazy lásky jsou dle žen ve vztahu individuální záležitostí. V tomto tématu tedy soudobé ženy obstály.

A jdeme dál. Když už žena zjistí, že ji muž má opravdu rád, nastává fáze, kdy si ho chce udržet. A pokud možno ho udržet doma. A proto diskutují v tématu „Asi vím, jak ho udržet doma“. Zatímco dříve ženy používaly výhružné pohledy a braly do rukou válečky na těsto, dnes je metoda některých z nich rafinovanější. „Ahoj holky, chci se zeptat na Váš názor. Před pár měsíci jsem sama v sobě prohlásila, že jsem nespokojená s tím jak ten můj netráví čas doma a netráví se mnou večer čas a prostě tyhle věci… asi chápete o čem mluvím. Řeším to tím, že mu ho vyxxxxím… (pozn. jedná se o hrubý výraz označující orální sex). Nejhorší na tom je že to fakt funguje. Nebyl v hospodě, nebo s kamarádama už přes dva měsíce....“ No, pojďme radši dál…

Když už víte, že vás muž miluje a víte, jak ho udržet doma, přicházejí na řadu další důležitá partnerská témata. Například „Prdění před partnerem“ (25 stran diskuze) nebo „Předstírání orgasmu“ (18 stran).  U žen zabodovala teorie, že páry, které před sebou neskrývají svoji plynatost, jsou v pevnějším a upřímnějším vztahu.

Jenže muži nejsou bezproblémoví ani potom, co víte, že vás milují, udržíte je doma, společně si zaprdíte a sem tam mu předvedete nějaké to uspokojení, aby se cítil jako kanec. Čeští muži docela často propadají alkoholu. A i zde je třeba sdílet své zkušenosti. Proto diskutující ženy zakládají témata jako: „Přítel vypije každý den litr vína,“ nebo „Denně pije pivo“. „Můj přítel vypije každý večer 1 litr červeného vína. Byla bych ráda, kdyby to omezil na polovinu, ale přítel nechce,“ uvádí mimo jiné zakladatelka tématu. Sakra, jako by nevěděla, že pravý chlap jí omezení pití na polovinu klidně slíbí. Jen před tím začne pít denně litry dva…

Sondoval bych dál, ale za chvíli je v televizi fotbal. Hraje Plzeň. Hmmm, Plzeň, město piva. Ale můžu koukat na fotbal a dát si v šest večer pivo? Nebylo by lepší si s partnerkou v našem obýváčku 2x3 metry zatancovat a při tom si na důkaz pevnosti vztahu prdnout? A neměl bych jí říct, že zůstanu doma i bez toho… co musí dělat některé jiné ženy? A diví se ženy, že jim muži občas nerozumí? Spokojené partnerství je prostě umění. A jak je to s tou duší soudobé ženy? Jedno je jisté. Ženské duše jsou křehké. A muži by si toho měli být vědomi. Takže chlapi – zítra přinést doma kytku jen tak. A snažte se ženám trochu více doma pomáhat. Uvidíte, že oboje ocení a ve vztahu se vám to vrátí.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. :-) (Dita, 31.7.2013 12:21:11) Odpovědět

    Co tam kouříte:-). Ale pobavila jsem se. A to čas od času na emimčo chodím.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz