TAA: Co budou dělat, když skončí ve vedení měst?

Stane se po podzimu Ctirad Mikeš maskotem zvířecího hotelu? Půjde místostarosta Miroslav Neumann do tepláků? Co bude dělat Lenka Mrzílková a Tomáš Hrodek, když je pošlou voliči k vodě? Pojede starosta Petr Holeček Tour de France? Natočí podle kralupského místostarosty film?

Hotel Mikeš

O svém angažmá pro případ prohraných voleb má jasno Ctirad Mikeš. “Mám sice jaksi nárok na návrat do pozice vedoucího odboru životního prostředí, kde bych jaksi mohl povolovat kácení stromů, ale jaksi jako člověk jaksi z venkova a jaksi veterinář a jaksi politik k tomu, mám stále jaksi nejblíže ke všemožným zvířatům. Neodmítl bych tedy jaksi nabídku stát se maskotem zvířecího hotelu Mikeš, který se jaksi nachází v Neratovicích,” uvedl pro TAA 1. dubna Ctirad Mikeš. Zda narážkou na svůj venkovský původ myslí své údajné bydliště ve Všetatech odmítl komentovat s tím, že ve své kanceláři čeká na návštěvu velkého zvířete z kraje a jako odpovědný veterinář nemá nyní na rozhovor čas. Angažmá místostarosty Miroslava Neumanna, se TAA nepodařilo zjistit. Údajně se má v případě volebního krachu navzdory právnickému vzdělání ucházet o místo podavače v mělnické stavební firmě Neumann. “Mízto byzme pro ňaj mali. Doztal by aj erárné tepláky,” řekl nám stavbyvedoucí výkopu vedoucího přes čerstvě položenou komunikaci na Chloumku.

Jasno o angažmá svých šéfů mají úředníci z Neratovic. Lenka Mrzílková se nevrátí za katedru. Stane se korvetní kapitánkou obnoveného přívozu na Labi s trasou Lobkovice - Mlékojedy. Ostatně k vodě jí to táhlo vždy a snaha oživit turistický ruch v Neratovicích pomocí říční dopravy je nápadem z její dílny. Firma by se měla jmenovat "PRAMICE - jinak" a navázala by na úspěch politického projektu, který fungoval pod názvem "NERATOVICE - jinak". Místostarosta Tomáš Hrodek se chystá věnovat dalším ochotnickým angažmá. Po hereckých výkonech ve prospěch potřebné rodiny v Neratovicích a ukončení činnosti činnohry v Ústí nad Labem se má stát mistrem nově formovaného divadelního souboru. Právě kvůli jeho nevyužitému hereckému talentu ústečtí radní činohru z divadla údajně výpověděli.

S hereckou drahou počítá i kralupský místostarosta Marek Czechmann. “Už mám připravený autobiografický scénář, volné pokračování filmu Czech made man. Jedná se o film Czechmann made, který pojednává o tom, jak se stát z normálního skromného kluka místostarostou,” svěřil se novinářce April Dubnové. Druhý z místostarostů Libor Lesák, původním povolání lesník, počítá s návratem ke kořenům. “Nomen omen,” sdělil stručně redaktorce. Nápovědou je i jeho oblíbená značka oblečení - Bušmen. Starosta Petr Holeček si nikdy nekladl malé cíle. Poté, co se mu splnila přání být oblíbeným starostou, neznámým krajským zastupitelem a mlčícím poslancem (za své působení ve sněmovně nikdy v sále nepromluvil, prý se jednalo o sázku s Kalouskem o litr rumu) se nyní rozhodl být prvním účastníkem Tour de France, který trať projede v obleku, s baťohem a na horském kole. Že s tréninkem již začal, se můžete přesvědčit na přiloženém videu od času 1:12min.

Zprávu přinesla TAA (tisková agentura apríl). (pozn. Hotel Mikeš a stavební firma Neumann nemají nic společného s mělnickým starostou a místostarostou, jedná se o náhodnou shodu jmen a názvů existujících firem.)

Loňské zprávy TAA:

Na Mělníku vyroste mešita

Pod Kralupy povede tunel Jarka

Mgr. Spěváčková odjíždí chránit prales, Neratovice truchlí

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz