TAA: Na Mělníku vyroste mešita!

Šokující zprávy se na Velikonoce, nejvýznamnější křesťanské svátky, dočkali obyvatelé Mělníka. Starosta Mikeš konvertoval k islámu a na narychlo svolané tiskové konferenci oznámil, že na Mělníku v místě současné „Ameriky“ vyroste z dotace Ligy arabských států největší středoevropská mešita.

"Nemohl jsem se už dívat, jak se nedaří realizovat třetí fázi revitalizace a srovnat se zemí ohyzdnou stavbu, která dosud nenašla rozumné uplatnění," uvedl Mikeš. Získání přízně šejků z arabské ligy pomohlo, že dosud se stavbě říkalo „Amerika". Okamžitě nabídli, že na Ameriku zaútočí letadly.“ „Samozřejmě, že je pro nás, abych tak řekl, interesantní, že tam, kde byla Amerika, bude jedna velká mešita,“ sdělil zástupce české obce arabské. „Jako předvoj jsme v blízkosti, už neříkejme Ameriky, ale mešity, zřídily dvě nenápadné prodejny kebabu. Protože se od místních dočkaly příznivého přijetí, nyní přejdeme na fázi dvě a postavíme mešitu,“ doplnil svůj komentář. O fázi tři se odmítl bavit, pouze přiznal, že značně investoval do akcií české firmy vyrábějící šátky.

V zastupitelstvu našel návrh samé zastánce. „Každá stavba je dobrá, hlavně, když je velká a dělají jí alespoň tři, čtyři stavební firmy,“ přidal se na stranu záměru zástupce ODS. „Já jsem pro, u mešity bude nové velké zpoplatněné parkoviště. Samozřejmě, že provozované firmou Pango Parking Czech,“ přidal se zastupitel za TOP09. „My komunisté máme všechny rádi. To přeci historie prokázala. Třeba takovej Palach, to byl vlastně taky soudruh, říkal to Grebeníček. Pro nás je každej soudruh, soudruhu novináři. A jestli se chtějí do velkého bloku zavírat sami, bez toho, abychom je tam zavírali my, tak to jenom podpoříme,“ uvedl zástupce KSČM. „Mám slíbeno, že budou kandidovat za Mělničany a že budou chtít vylepovat plakáty. Takže ať si tu postaví co chtějí, hlavně, že budu mít nadále ty billboardy co jsou na náměstí Karla IV.,“ uvedl majitel výlepové agentury.

Zprávu přinesla TAA (Tisková agentura apríl).

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


balisety stop

Výkop

Kolo první - zastupitelstvo

Kolo druhé - mediální (Mělnický deník) (iDnes.cz)

Kolo třetí - kolik stálo dopravní značení na Pražské

Kolo čtvrté - Za co může policie a za co město?

Kolo páté - konec balisetů?

Kontakt

iSoutok.cz