V Kralupech budou péct Babišovy koblihy

(TAA) Dobrá zpráva pro Kralupské občany - ve městě vznikne nová firma s desítkami zaměstnanců. Majitel Agrofertu Andrej Babiš se zde rozhodl postavit pobočku pekárny Penam. V Kralupech se budou ve velkém vyrábět koblihy.

Po úspěchu s rozdáváním koblih, následně podpořeném i volebním úspěchem, vymyslel Andrej Babiš plán, jak ovládnou nejen českou, ale i evropskou politiku. ,,Poviedam si, veď dyž to jedi Češi, čo by to nejedli aj Polaci, Němčaci, Španieli a dalši,” sdělil nám velkopodnikatel a velkopolitik svou velkogeniální velkomyšlenku.

S kralupským radním s příznačným jménem Pekárek ji projednal na nedávném sněmu hnutí ANO. Vzhledem k tomu, že pekárna pojede ve velkém, a koblihy bude potřeba začerstva rozvážet po celé Evropě, přizvali k jednání i ministra dopravy Ťoka. Firma Skanska, kde Ťok dříve působil, již slíbila za příslušný státní peníz postavit z pekárny dálniční přivaděč na D8. 

V Kralupech se budou péct koblihy

Radní Pekárek s ministry Ťokem a Babišem projednávají záměr koblihárny.

Ministr Ťok ukazuje, jak velké koblihy by si představoval.

,,Veď načo v Kralupech potrebujů obchvat? Načo? Veď teď nemajů most a taky sa bez toho obejdů. Tak udělame něco pro lidi. Prostě udělame koblihu,” sdělil emotivně Babiš.

S radostí přijalo záměr i vedení radnice. ,,Naše školství produkuje spousty kvalitních a kvalifikovaných lidí, pro které by se plnění koblih mohlo stát doslova životní náplní. Tedy pokud by nebylo příliš druhů náplní, aby se to nepletlo,” nezapřel ve vyjádření pro tisk starosta Petr Holeček své původní učitelské povolání.

Majitel budoucí pekárny přislíbil každý den zdarma po koblize pro každého městského strážníka. ,,Znáte to z amerických filmů ne? Jak strážníci sedí v autě, pijou kafe a jedí koblihy. Už jsem o tom mluvil s našimi strážníky a nápad se jim moc líbil, prý to pro ně vlastně ani nebude žádná změna,” doplnil starostu jeho zástupce Libor Lesák a dodal, že jediné, co mu trochu vadí, že radní Pekárek teď všechny pomocí koblih přemlouvá k volbě Babiše. ,,Víte, když pan Babiš udělá tak skvělou věc pro naše město, rád bych mu na oplátku položil k nohám oddanou podporu obyvatel. Rád bych, aby podpora pana Babiše v našem městě byla obdobná, jakou měl na sněmu ANO. Tedy 100%,” uzavřel tiskovou konferenci reakci na drobný štouchanec koaličního partnera radní Pekárek.

zdroj: TAA - tisková agentura apríl

Vyšlo  dříve:

TAA: Co budou dělat, když skončí ve vedení měst?

TAA: Pod Kralupy povede tunel Jarka

TAA: Mgr. Spěváčková odjíždí chránit prales, Neratovice truchlí

TAA: Na Mělníku vyroste mešita!

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz