V Mělníku se v úterý zřítilo letadlo

Malé letadlo se v úterý večer zřítilo nedaleko prodejny EVA a čerpací stanice Benzina. Důvodem havárie letadla kategorie ultralight bylo zachycení drátů vysokého napětí. Pilot přežil, nehodu vyšetřuje letecká inspekce.

Dráty vysokého napětí byly zpřetrhány a z letadla, které dopadlo podvozkem vzhůru vytékal benzin. Zasahovat tak kromě zdravotníků museli i hasiči, kteří prováděli opatření proti vzniku požáru. Letadlo po několika vzdušných kotrmelcích dopadlo do ulice Nad Jatkami. Mimo pilota naštěstí nebyl nkdo zraněn.

Z lokality se stává malý mělnický "bermundský trojúhelník". Po dramatickém požáru benzinové stanice v roce 2011 nyní do stejné oblasti spadlo letadlo. Na křižovatce ulic Vodárenská a Nádražní se stává nadprůměrné množství dopravních nehod.

Fotografie z místa agentury nepřinesly. Pokud máte z místa pádu letadla fotodokumentaci a chcete se o ni podělit se čtenáři iSoutoku, zašlete ji, prosím, na redakční mail.

Aktualizováno: Podrobnější a upřesněné informace o pádu letadla přinesl Mělnický deník ZDE.

Zdroj: FlyMag.cz

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Bulvár? (Jirka z Mělníka, 24.10.2013 12:31:42) Odpovědět

  Několik článků dozadu jste si dělali legraci z bulváru - teď nevím, jestli ta bulvární ironie pokračuje, nebo to myslíte vážně. Chytli jste se toho, že u Evy spadlo letadlo a hned dáváte do souvislostí benzínku a dokonce s dopravními nehodami.
  Ano, moc daleko to nebylo, ale nespetli jste si sklady Evy s prodejnou?

 2. špatné údaje (anonymní, 24.10.2013 13:04:01) Odpovědět

  Hezký den,
  v článku jsou faktické chyby- letadlo se nezřítilo u prodejny EVA, ale u jejich skladu, čili v ulici Na Průhoně, daleko od čerpací stanice i od zmiňované křižovatky.Fotky najdete na požary.cz, tn.cz atd..

 3. Omluva (Tomáš Malina - iSoutok, 24.10.2013 17:49:04) Odpovědět

  Dobré odpoledne, máte pravdu. V tomto článku jsme poněkud ujeli. Vycházeli jsme z informací uvedených ve zprávě ČTK a webu FlyMag.cz, neměli jsme přímé svědectví a byla to chyba. Proto jsem nechal do článku přidat odkaz na článek Mělnického Deníku, který byl podrobnější a přesnější. Děkuji Vám za příspěvky do diskuze. Alespoň vidím, že jsou naši čtenáři pozorní, obezřetní a s vlastním názorem :-).


end is near

Kontakt

iSoutok.cz