V Neratovicích vznikl další informační portál

Nový informační web o dění ve městě vznikl nedávno v Neratovicích a obohatil tak slušnou nabídku informačních zdrojů pro občany města. Během měsíce a půl zde byla publikována dvacítka článků, což značí slušné tempo. Co se na novém webu dočtete?

mojenera

mojeNera.cz přináší informace o kácení lip v Masarykově ulici, o běhu naděje, rekonstrukci Mládežnické ulice, která se táhne městem od Libiše po výjezd na Kostelec nebo o nových stojanech na kola u nádraží. V graficky povedeném prostředí přináší také informace z městské čtvrti ,,za Labem”, tedy z Mlékojed nebo o chystaných kulturních akcích.

Novému webu přejeme hodně čtenářů, hodně energie do psaní a máme radost, že zdroje informací v Neratovicích budou zase bohatší. Vždyť pár let zpět zde na radnici nezávisle fungovaly jen neratky.cz…

Nový portál naleznete na adrese: http://www.mojenera.cz/

Facebookový profil pak zde: https://www.facebook.com/mojeNera

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. informační portály (Anna Spěváčková, 21.6.2015 9:04:13) Odpovědět

  Nové portály neratoviny a mojeNera jsou opravdu jen a jen informační. Pokud kritika, tak korektní. Ale informační periodikum už tady máme - dokonce jej nedobrovolně platíme ze společné kasy - cenzurované městské Listy, které ani nerespektují novelu tiskového zákona, že městské periodikum musí být vyvážené s širokým spektrem názorů. Zatímco většina obecních novin zavedla sloupek pro opoziční zastupitele, dokonce i názory čtenářů, neratovické Listy nekompromisně setrvávají na stranické linii nastoupené před dvaceti pěti lety: ultrakorektní hodnocení činnosti radnice bez jakéhokoli zpochybnění. Nedivme se, když si to radnice vydává sama.

 2. překlep (Anna Spěváčková, 21.6.2015 9:05:25) Odpovědět

  Ne jej platíme, ale je.

 3. Zatím dobrý (Standa, 20.12.2015 2:01:22) Odpovědět

  Jen obecně podotýkám, že život v Neratovicích je ve své podstatě dobrý, hlavně tím že jsme u Prahy. S fungující Spolanou by to bylo ještě lepší (časově).
  My, úplně zdraví, pracující, svéprávní chlapy (kteří nemají čas vysedávat po dopoledních veřejných schůzích (pro důchodce a maminky) vám ženám, které řídíte toto město zcela věříme, tak se snažte.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz