V nočních Kralupech záhadně mizí předvolební bilboardy

Téměř v zápětí po instalaci zmizely kralupskému Hnutí ANO už dva předvolební bilboardy, a to vždy pod rouškou noci.

První velký bilboard umístěný u frekventované kralupské křižovatky Na Františku záhadně zmizel v noci ze středy 17. na čtvrtek 18. září. Návlekový bilboard zde byl umístěn přes trvalou reklamu jednoho ze sympatizantů hnutí, pochopitelně s jeho souhlasem.

pekarekbabis

Na velkém obdélníkovém poutači s bílým pozadím byly podobizny kandidátů kralupského Hnutí ANO Rostislava Havelky, Petra Marka a Jakuba Gleicha, tedy mužů z druhé, třetí a páté pozice místní ANO kandidátky.

Informace o zmizení zbrusu nových volebních poutačů se vzápětí objevily na Facebooku ANO Kralupy, jakož i v kralupské předvolební diskuzi.

Že zjevně nejde o náhodu se kralupské ANO přesvědčilo hned o den později, kdy v noci ze čtvrtka na pátek zmizel druhý návlekový bilboard umístěný na stěně objektu u autobusové zastávky na Seifertově náměstí v Lobečku naproti KD Vltava. Na tomto čtvercovém bilboardu byl vyobrazen šéf českého Hnutí ANO Andrej Babiš a jednička kralupské kandidátní listiny Tomáš Pekárek.

Kralupská organizace ANO dle svého vyjádření na Facebooku již prý učinila ve věci odcizených návlekových bilboardů patřičné trestní oznámení.

zdroj: (mat - text + foto)

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Mizící bilboardy (pepek vyskoč, 23.9.2014 15:39:38) Odpovědět

  nemizí příslušné billboardy také proto ,že je na nich vyobrazen vědecký pracovní Pekárek, který nedávno pouze tahal kabely v Aeru. Dnes se prohlašuje za vědeckého pracovníka, vždy jsem si myslel, že vědecký pracovní se pyšní několika tituly před a za jménem. Ale jak je vidět vědu může dnes dělat každý, zrovna jako politiku a podle toho to také vypadá. Možná , že si vědecký pracovník myslí, že politika je pro něj jednodušší a snažší, než si někde dodělat pořádné vzdělání.

 2. Vzděláníčko (Mrňous, 24.9.2014 2:49:00) Odpovědět

  C.V. pan Pekárka jsem náhodou viděl, při troše snahy se dá najít na Internetu. Pepek Vyskoč by ale nejraději asi viděl nějakého geronta s tituly před jménem a hlavně za jménem. Takové znám rovněž, mnohdy již obdařené provozní slepotou, po kterých dnes už neštěkne ani pes. Pan Pekárek je však už z nové generace mladých politiků, kteří se nemusí bát odkazů na svoji komunistickou minulost nebo vzdělání získané za socialismu. On a jemu podobní jsou mládež nová, totiž mládež Babišova. No prostě si půjdou tvrdě za svým cílem a aktuálně zamávají modrým ptákům na jejich cestě do zapomnění. Měl jsem již možnost s dotyčným ve věku mého syna hovořit a tuším, že jej čeká politická kariéra minimálně na lokální úrovni! Přeji volební úspěch!

 3. ale, ale... (Anna Spěváčková, 24.9.2014 10:10:33) Odpovědět

  Vážený Mrňousi, nestrefujte se laskavě do vzdělání získaného za socializmu. Zřejmě o tom nic moc nevíte. Bylo to vzdělání velmi, velmi kvalitní. Určitě mnohem kvalitnější než současné. Důkazem jsou úspěchy našich občanů, kteří v 68 emigrovali do kapitalistického zahraničí. Z mých spolužáků z gymnázia se všichni uplatnili ve významných funkcích, mnohdy celosvětového významu. Kdyby se dnes současný středoškolák měl naučit vše, co nám naši profesoři natloukli do hlavy, asi by spáchal harakiri. A to jsme ještě chodili na výrobní praxi do továrny ukončené učňovskou zkouškou. Učila jsem na středních školách a mohu srovnávat. Prvňáci neuměli chemické značky a upravit rovnici bylo nad jejich síly. Jejich obecné znalosti byly hluboko pro úrovní požadované na našich tehdejších středních školách. Dnes? Pravopis, děs běs. Znalosti matematiky, otřes. Literatura, ani náhodou. Mimochodem, a to tenkrát byly školy prakticky zdarma včetně rozsáhlé mimoškolní činnosti. A dodnes se ti, co je nazýváte nechutně geronty, věnují mnoha činnostem, o kterých se mladým, kteří asi nikdy nezestárnou, ani nezdá.

 4. Pracovní místa nebo kvalitní životní prostředí? (Anna Spěváčková, 24.9.2014 10:25:39) Odpovědět

  Náhodou jsem zabloudila na facebook, Tomáš Pekárek zde píše: "Nelíbí se mi v Kralupech na mostě ten obrovský transparent "NE LETIŠTI VODOCHODY", nebo co je tam vlastně napsáno. Jako občan města souhlasím s výstavbou letiště - v době, kdy je nedostatek práce se pár stovek pracovních míst může hodit - nemluvě o investicich do infrastruktury (což by zrovna Kralupum prislo vhod) atd. atd. Vždy, když jdu kolem toho transparentu, mám chuť tam vylézt a sundat ho :o)"

  Nebudu komentovat výrok pana Pekárka, ale je vidět, že tento pán si neuvědomuje, co znamená blízkost megaletiště kousek od města a je ochoten obětovat životní prostředí obyvatel města za pár pracovních míst, a to ještě nezaručených. Hodně to o něm a jeho budoucích prioritách vypovídá.

 5. ... (Tomáš Pekárek, 24.9.2014 11:11:18) Odpovědět

  Dobrý den, Paní Spěváčková, můj postoj k letišti Vodochody není tak vyhraněný a definitivní, jak se ještě z tohoto mého dřívějšího komentáře může zdát (všimněte si, že je 4,5 roku starý). Na transparentu mne tehdy nejvíce zlobilo, že evokoval dojem jednoznačného názoru ve městě a tedy takového, že jej nechceme. Přitom zdejší společnost je v této otázce vskutku rozdělena jako snad v žádné jiné. Snad se shodneme na tom, že každý reaguje a tvoří si názory dle svých zkušeností a hlavně dle jemu v té době dostupných informací. Nejsem zatrvzelý člověk a jsem ochoten nechat se přesvědčit, proto se i mé postoje mohou s časem vyvíjet/měnit. Onehdy jsem téma "letiště" vnímal z příliš úzkého úhlu pohledu. Dnes popravdě říkáme: jde o tak složitou věc, že se k ní musí přistoupit zodpovědně a poctivě si nastudovat i ty podklady, ke kterým nyní třeba ještě ani nemáme přístup. Nejde se řídit pouze jednostrannou kampaní a ihned vydávat definitivní prohlášení. Tolik k letišti. K panu Vyskočovi komentář nemám, snad jen, že těch, kteří si na něco hrajou, je okolo dostatek. My k nim nepatříme. Naše stručné profily jsou k dispozici na www.anokralupy.cz

 6. pan Pekárek... (Tomáš Malina (iSoutok.cz), 24.9.2014 11:38:49) Odpovědět

  Dobrý den,
  dovolím si vyslovit názor, ikdyž k volbám v Kralupech nepůjdu. Při vzájemné komunikaci jedná pan Pekárek slušně a vstřícně. To je osobní zkušenost. Stejnou mám z Kralup s panem Holečkem, Lesákem a Seidlem.
  Ohledně vzdělání apod. se mohu vyslovit pouze obecně. A v obecné rovině mohu konstatovat, že to, zda je někdo vědecký pracovník, nebo elektrikář, nevypovídá vůbec nic o schopnosti být dobrým zastupitelem. Zastupování občanů je role, která je odlišná od role profesní.

 7. Вот мы и дома (Rudá záře pro Neratovice, 24.9.2014 13:02:57) Odpovědět

  Ono za minulého režimu bylo tak nějak všechno lepší vidte?...


end is near

Kontakt

iSoutok.cz