V podloubí radnice bude veřejné piano

Možná si vzpomenete na hit internetu - pražského strážníka, který s bravurou zahrál během pochůzky na piano umístěné na ulici. Není vyloučeno, že příští takové záběry se narodí na Mělníku. Od soboty totiž veřejné piano bude i zde. Za nápadem stojí zastupitel Ondřej Tichota /nez./TOP09/.

Piano bude instalováno do podloubí radnice. Pokud Vám tak radní nebo úředníci budou hrát na nervy, můžete jim na oplátku vy zahrát pod okny na piano :-).

Tiskové vyjádření radnice uvádí:

,,Piano značky Hofmann & Czerny dlouhá léta netknutě stálo v přízemí domu v Mělníku-Chloumku a nyní, jak věříme, zpříjemní atmosféru našeho města. Hrát na něj bude možné denně od 7 do 20 hodin. Poprvé bude k dispozici na Vinné noci 26.dubna.  Ladění bude sponzorsky dle potřeby zajišťovat pan Zdeněk Dudka. Děkujeme tímto i všem ostatním, kteří nám v této věci pomáhají, včetně strážníků Městské policie Mělník, kteří se postarají o bezpečí nástroje. Inspirovali jsme se projektem pražského kavárníka Ondřeje Kobzy Piana na ulici. K projektu se hlásíme a děkujeme jeho týmu za sdělené zkušenosti.Slavnostní uvedení piana v podloubí proběhne v sobotu 26. 4. v 17.30. Zajímavé je, že by měla vše zahájit tříletá holčička, která umí jedním prstem pěkně hrát dětské písničky. Pořadatelé sami něco malého připraví, ale nechají při zahájení zahrát především příchozí hráče, protože právě jim je piano určeno.”

A ještě pro připomenutí video pražského strážníka, které má na Youtube přes 2,4 milionu shlédnutí!

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.


end is near

Kontakt

iSoutok.cz